Advert
Advert

ÜLKÜ OCAKLARI YENİ YERİNE TAŞINDI

ÜLKÜ OCAKLARI YENİ YERİNE TAŞINDI
Bu içerik 1151 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Uzun bir süredir Milas Özler İşhanı’nda faaliyetini sürdüren Milas Ülkü Ocakları, 29 Ekim Salı günü saat 12’de yeni mekanına taşındı.

Ülkü Ocakları’nın yeni bina açılışına;  Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür vakfı Başkanı Hayrettin Gönül, Muğla Ülkü Ocakları Başkanı Burak Demirel, MHP Milas İlçe Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Milas İlçe Başkanı Fahri  Acar, Milas Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, Milas Gençlik ve Spor Müdürlüğü Spor Koordinatörü Tayfun Durmuş Sarı, Milas Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Celal Devrim, Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı, Milas Mahalle Muhtarları, Milas Türk Eğitim Sen Sendikası Yöneticileri, Milas KKY  Müdürü ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın söylenmesi sonrasında yeni binanın açılış konuşmasını Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Hayrettin Gönül yaptı. Daha sonrasında Muğla Ülkü Ocakları Başkanı Burak Demirel günün anlamını belirten bir konuşma gerçekleştirdi.

Teşekkür plaketlerinin verilmesinden sonra törene katılan tüm konuklar tarafından Ülkü Ocakları’nın yeni binasının açılışı yapıldı.

Milas Hoca Bedrettin Mahallesi Belediye Caddesi Belen Camii’nin yanında bulunan Milas Ülkü Ocakları yeni hizmet binasının açılışı sonrasında törene katılanlara lokma ikramında bulunuldu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500