Advert
Advert

ALKOLLÜ SÜRÜCÜLERİN EHLİYETLERİNE EL KONULDU

ALKOLLÜ SÜRÜCÜLERİN EHLİYETLERİNE EL KONULDU
Bu içerik 6910 kez okundu.
Advert

Milas Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliği ekipleri, ilçe genelinde şok alkol denetimleri gerçekleştiriyor. Milas KOM Grup Amirliği ekiplerinin de katıldığı denetimlerde, alkollü araç kullanarak trafik güvenliğini tehlikeye sokan sürücülere cezai işlem uygulandı.

Milas Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı trafik ekipleri, genel trafik denetimlerinin yanı sıra trafik güvenliğini tehlikeye sokan en önemli unsurların başında gelen “alkollü araç kullanma” konusunda da sık sık uygulama yapıyor.

Geçtiğimiz günlerde Milas-Yatağan karayolunda ve şehir merkezinde belirlenen noktalara konuşlanan trafik ekipleri, araç sürücülerine alkol denetimi gerçekleştirdi. Uygulama sırasında yasal sınırın üzerinde alkol tespit edilen sürücülere, cezai işlem ve idari para cezası uygulandı. Ayrıca alkollü araç kullanarak trafik güvenliğini tehlikeye sokan sürücülerin ehliyetlerine el konuldu.

Milas KOM Grup Amirliği ekiplerinin de denetimlere katılarak; organize suçlar, kaçakçılık ve narkotik yönünden araç ve şahıslar üzerinde çalışma yaptı.

Uygulama noktasında denetime tabi tutulan çok sayıda vatandaş, halkın huzuru ve güvenliği için 7/24 mesai kavramı gözetmeksizin çalışma yapan polislere teşekkür ederek, görevlerinde başarı diledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500