Advert
Advert

İSA BAL, SELİMİYE ORTAOKULU’NU ZİYARET ETTİ

İSA BAL, SELİMİYE ORTAOKULU’NU ZİYARET ETTİ
Bu içerik 656 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, yeni eğitim öğretim yılındaki okul ziyaretlerine Selimiye Ortaokulu ile devam etti.

Okul ziyaretleri kapsamında eğitimle ilgili sorunları yerinde görmek, öğretmen ve öğrencilerle bir arada olmak amacı ile okul ziyaretlerine devam eden Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, ziyarette Selimiye Ortaokulu Müdürü Fazlı Çoban’dan okul ve okulda yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldıktan sonra sınıfları dolaşarak, öğretmen ve öğrencilerle sohbet etti.

Sınıfları gezen İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, daha sonra öğretmenler odasında okul idaresi ve öğretmenlerle bir araya geldi. Burada öğretmenlerle sohbet eden görüş ve önerilerini dinleyen Müdür Bal; “Gücümüz yettiğince okullarımızı gezerek, öğretmenlerimizle, öğrencilerimizle bir araya geliyor, öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin taleplerini dinliyoruz. Bize emanet edilen öğrencilerimizi nitelikli bir eğitim ile en iyi şekilde geleceğe hazırlamak için var gücümüz ile çalışıyoruz. Eğitim ve öğretime katkı sağlayan tüm öğretmen, öğrenci ve velilerimize teşekkür ediyoruz” dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İsa Bal, Selimiye Ortaokulu’nda yürüttüğü çalışmalarından dolayı okul idaresi ve öğretmenlere teşekkür etmesinin ardından ziyaret sona erdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500