Advert
Advert

KAYMAKAM ARSLAN’DAN ŞEHİT AİLESİNE ZİYARET

KAYMAKAM ARSLAN’DAN ŞEHİT AİLESİNE ZİYARET
Bu içerik 849 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Kaymakamı Eren Arslan, Şehit Jandarma Uzman Çavuş Tolga Sağlam'ın ailesini ziyaret etti.

Milas Kaymakamı Eren Arslan, 8 Ocak 2016 yılında Diyarbakır’ın Sur ilçesi Fatih Mahallesi’nde bölücü terör örgütü mensupları ile girilen çatışmada, el yapımı patlayıcı maddenin infilak ettirilmesiyle şehit olan Şehit Jandarma Uzman Çavuş Tolga Sağlam’ın, Gürçamlar Mahallesi’nde ikamet eden anne ve babasını ziyaret etti.

Kaymakam Arslan’ı Şehit Jandarma Uzman Çavuş’un anne ve babası karşılarken, Kaymakam Arslan’a ziyaret esnasında Milas Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Müdürü Cihan Kuran ve Gürçamlar Mahalle Muhtarı Mustafa Er de eşlik etti.

Milas Kaymakamı Eren Arslan yapılan ziyaret ile ilgili olarak; “Vatan için canını feda eden kardeşlerimizden Şehit Uzman Çavuş Tolga Sağlam’ın ailesini ziyaret ederek hayır dualarını aldık.

Rabbim, bu mübarek topraklar için can feda eden tüm şehitlerimizden razı olsun inşaallah. Ruhları şad, mekanları cennet olsun” dedi.

Bir süre şehidimizin ailesiyle yakından ilgilenip sohbet eden Kaymakam Arslan, Şehidin ailesinin herhangi bir isteklerinin olup olmadığını sorup, dileklerini not aldıktan sonra evden ayrıldı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500