Advert
Advert

GAZİ KAYA’DAN BARIŞ PINARI İÇİN AŞURE HAYRI

GAZİ KAYA’DAN BARIŞ PINARI İÇİN AŞURE HAYRI
Bu içerik 699 kez okundu.
Advert

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği İzmir Disiplin Kurulu Başkanı Gazi İsmet Kaya, Barış Pınarı Harekatı sebebiyle aşure hayrında bulundu.

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği İzmir Disiplin Kurulu Başkanı Gazi İsmet Kaya, Türkiye’nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek için yapılan Barış Pınarı Harekatı’na katılan Mehmetçiğimize aşure hayrı ile destek verdi.

Milas Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Çayırlı, Milas Emniyet Müdür Yardımcısı Kor Barbaros Kızılışık, Milas Belediye Meclis Üyeleri, okul müdürleri, öğrenciler ve vatandaşların katılım gösterdiği aşure etkinliğinde, asker selamı ile Mehmetçiğimize selam yollandı.

“Allah ordumuzu korusun ve muzaffer kılsın. Barış Pınarı Harekatındaki tüm Mehmetçiklerimize selam olsun.” diyen Gazi Kaya, aşure hayrına katılım gösteren herkese teşekkür etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Fehmi AYGÜN     2019-10-24 Sayın GAZİ İsmet Kardeşim yine sana yakışan güzelliklerden birini daha hayata geçirdin. Seninle beraber askerlik görevimizi yapmış olmaktan mutluyum. Seninle övünüyorum. Allah sizi diğer gazilerimizi askerlerimizi bütün kardeşlerimizi cennetiyle mükafatlandırsın İnşallah.