Advert
Advert

BAKKALLAR ODASI’NDAN MÜDÜR AKKAYA’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

BAKKALLAR ODASI’NDAN MÜDÜR AKKAYA’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Bu içerik 867 kez okundu.
Advert

Türkiye Bakkallar ve Bayiler Esnaf ve Sanatkarları Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi, Milas Bakkallar ve Tekel Bayileri Esnaf Odası Başkanı Özay Sabancı ve yönetim kurulu üyeleri, göreve yeni başlayan Milas Emniyet Müdürü Erman Akkaya’yı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Türkiye Bakkallar ve Bayiler Esnaf ve Sanatkarları Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi, Milas Bakkallar ve Tekel Bayileri Esnaf Odası Başkanı Özay Sabancı ve yönetim kurulu üyeleri; Derya Tosun, Baykan Çetin, İlhami Yüksel Muğla İl Emniyet Müdür Yardımcısı olarak görev yaptığı sırada atamayla Milas Emniyet Müdürlüğüne getirilen 2. Sınıf Emniyet Müdürü Erman Akkaya’yı makamında ziyaret etti.

Müdür Akkaya’ya çiçek takdmi ederek yeni görevinde başarılar dileyen Türkiye Bakkallar ve Bayiler Esnaf ve Sanatkarları Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi, Milas Bakkallar ve Tekel Bayileri Esnaf Odası Başkanı Özay Sabancı ve yönetim kurulu üyeleri, Bakkallar ve Tekel Bayileri Esnaf Odası’nın faaliyetleri ve ilçe hakkında Müdür Akkaya’yı bilgilendirdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Akkaya, Başkan Sabancı ve yönetim kurulu üyelerine nazik ziyaretleri için teşekkür etti.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500