Advert
Advert

MİLASLI OKURLARDAN 2. KİTAP FUARI’NA YOĞUN İLGİ

MİLASLI OKURLARDAN 2. KİTAP FUARI’NA YOĞUN İLGİ
Bu içerik 670 kez okundu.
Advert

Milas’ta bu yıl ikincisi açılan ve 14 gün daha hizmet verecek olan Kitap Fuarı’nda, tam 5 bin çeşit kitap okuyucuyla buluşuyor. 2. Kitap Fuarı’nın en çok satan kitabı ise “Nutuk” oldu.  

Milas Kaymakamlığı organizasyonunda bu yıl ikincisi Milas Atapark’ta açılan Kitap Fuarı’na yoğun ilgi yaşanıyor. Fuara gelen okurlar, 5 bin çeşit kitap yelpazesinde dilediği kitabı “4 Al 3 Öde” kampanyasıyla alabiliyor.

Kitap Fuarı hakkında bilgi veren Girdap Yayınevi ve Beyazpanda Yayınevi Editörü Gamze Dokumacı, “14 gün daha Milas’ta hizmet vermeye devam edeceğiz. 5 bin çeşit kitabı burada fuarda okuyucuyla buluşturduk. Çocuk kitapları, romanlar, en çok satanlar gibi aradığınız her kitabı bulabiliyorsunuz. Milas’ta kitap okuma oranının yüksek olduğunu görüyoruz. İlgiden oldukça memnunuz. Genel olarak Nutuk kitabı, İlber Ortaylı’nın kitapları Milas’ta en çok satan kitaplar arasında…” diye konuştu.

“OKUMADAN GEÇEN BİR GÜN YİTİRİLMİŞ BİR GÜNDÜR”

“J. Paul Sartre'in de dediği gibi Okumadan geçen bir gün yitirilmiş bir gündür.” diyerek, Milas’ta kitap okuma alışkanlığını daha fazla yaygınlaştırmak için çaba gösterdiklerini kaydeden Dokumacı, “Bu anlamda ‘4 Al 3 Öde’ isimli kampanyayı, Milas’ta fuara özel başlattık.  Tüm Milas halkını 2. Milas Kitap Fuarı’na bekliyoruz. Fuara ilgi gösteren okurlarımıza ise teşekkür ederiz.” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Sinem     2019-10-15 Böyle insanlarla gurur duyuyorum