Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

VATAN PARTİSİ'NDEN BARIŞ PINARI HAREKATINA TAM DESTEK

VATAN PARTİSİ'NDEN BARIŞ PINARI HAREKATINA TAM DESTEK
Bu içerik 548 kez okundu.
Advert

Vatan Partisi Milas İlçe Yöneticisi Gülabi Demir, Türk ordusunun başlattığı Barış Pınarı Harekatı sayesinde bölücü terör örgütünün panik içine girdiğine dikkat çekerek, “ Trump’ın tehdidinin içi boştur!”  dedi.

Vatan Partisi Milas İlçe Yöneticisi Gülabi Demir, Vatan Partisi Milas İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve partililer, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK) terör tehdidinin ortadan kaldırılmasına yönelik başlattığı Barış Pınarı Harekatı sonrasında basın açıklaması yaptı. Milas Atapark’ta yapılan açıklamada konuşma yapan Vatan Partisi Milas İlçe Yöneticisi Gülabi Demir, “ABD Başkanı Trump’ın Türkiye’nin kararlılığı sonucu bölgeden çekildiklerini ilan ettiğini söyledi.

Demir, “PKK/PYD/YPG/SDG/DSG isimleriyle anılan bölücü terör örgütü panik içinde ağlamaya başlamış, ABD’ye kendilerini ‘sattığı’ için sitemde bulunmuşlardır. Dahası Trump, ABD yönetimi içindeki PKK dostu derin çete tarafından da suçlanmaya başlamış ve ona ABD’nin dostunun Türkiye değil, PKK olduğu hatırlatılmıştır. Başının üzerinde görevinden azledilme kılıcı sallanan Trump, Türkiye’nin operasyonuna yol veren tavrını değiştirmiş ve Türkiye’yi küstahça hedef almıştır. Trump, eğer çizgiyi aşarsa Türkiye ekonomisini mahvedeceği tehdidini savurmuştur. Trump’ın ‘çizgiyi aşmak’ diyerek ifade ettiği şey, PKK’nın yok edilmesidir. Çünkü PKK’nın yok edilmesi, ABD’nin Batı Asya’daki bütün planlarının geri dönülmez biçimde iflas etmesi demektir. ABD’nin bölgedeki varlığı, PKK’nın varlığına bağımlıdır. Trump’ın tehditlerinin içi boştur. Göreve geldiğinden bu yana Çin’le ticaret savaşlarından, İran’a yaptırımlara, Venezuela’da hükümet darbesi yapmaktan, İsrai’in başkentini Kudüs’e taşımaya kadar birçok konuda dünyada azınlık olarak kalmıştır. Dünya artık ABD’nin efendi olduğu dünya değildir. ABD’nin Türkiye’yi mahvetme kapasitesi yoktur. Trump’ın, Türkiye’ye düşmanlık çizgisine devam ederek varacağı menzil, kendi yönettiği ülkeyi mahvetmek olacaktır. Herkes bilsin ki, ekonomik ve askeri olarak gerileyen ABD’nin tehditlerine karşı ülkemiz dimdik durmaktadır. Ülkemiz, kendisine yönelen PKK/PYD terörünü bertaraf etmek için kimseden izin almamıştır, bundan sonra da almayacaktır.! Özellikle Suriye’deki varlığı tamamen yasa dışı olan ABD, bu konuda Türkiye’ye şart koşacak pozisyonda hiç değildir. Türkiye, Trump’a karşı en net cevabı Barış Pınarı Harekatı ile vermiştir. Buradan ilan ediyoruz, kahraman Türk ordusunun yanındayız! Türk milleti, Türk ordusunun yanındadır! ABD/PKK bozguna uğratılacaktır!” diye konuştu.

MEHMETÇİĞİMİZİN AYAĞINA TAŞ DEĞMESİN, KILICI KESKİN OLSUN!

“Türk Milleti ve Vatan Partisi olarak, her cephede üstün yetenekli komutanlarımızla ve kahraman Mehmetçiğimizle yürek yüreğe, omuz omuzayız. Türk Silahlı Kuvetlerimizin PKK Terör Örgütü’nü hendeklere gömme, Fırat Kalkanı ve Zeytin dalı harekatlarında olduğu gibi, Barış Pınarı Harekatı’nda da görevini zaferle tamamlayacağı konusunda güvenimiz tamdır.” diyerek açıklamalarını sürdüren Demir, “Evlerimizi, iş yerlerimizi bayraklar ile donatalım Barış Pınarı Harekatı için ‘düğüne gidiyoruz’ diyen kahraman Mehmetçiğimize destek olduğumuzu dosta düşmana gösterelim.” dedi.

“Barış Pınarı PKK’yı boğacak!, Trump sen ancak ABD’yi mahvedebilirsin!, Kahrolsun ABD emperyalizmi, Mehmetçiğin kılıcı keskin olsun!” şeklindeki sloganların atıldığı açıklama, konuşmanın tamamlanmasının ardından sona erdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
mami     2019-10-11 bak bay chp liler vatan partisi bile olamadınız hahhahhhh