Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

MİLLİ GÜREŞÇİ UYSAL; “ŞAMPİYONLUK İSTİYORUM.”

MİLLİ GÜREŞÇİ UYSAL; “ŞAMPİYONLUK İSTİYORUM.”
Bu içerik 1286 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Gürcistan’ın Tiflis şehrinde 8 -13 Ekim tarihleri arasında yapılacak olan 35+ Serbest Güreş Dünya Şampiyonası’nda ülkemizi, Muğla ve Milas’ı temsil edecek olan Milas Belediyesi güreşçisi Erkan Uysal; “En büyük hedefim dünya şampiyonu olmak ve Türk Bayrağını göndere çektirmektir” dedi.

Gürcistan’da yapılacak Dünya Şampiyonası Serbest Güreş müsabakalarında Milli Takım forması ile mücadele edecek olan ilçemiz sporcusu Erkan Uysal, şampiyona öncesinde son antrenmanını Milas Mehmet Güçlü Güreş Eğitim Merkezi’nde yaptı.

Antrenman sonrasında şampiyona ile ilgili bir açıklama yapan milli güreşçi Erkan Uysal; “Bu kez şampiyonluk için Gürçistan’a gidiyorum” dedi.

Desteklere teşekkür etti…

Şampiyonaya sıkı bir şekilde hazırlandığını vurgulayan Erkan Uysal, bugüne kadar kendisine maddi ve manevi destek veren herkese teşekkür ettiğini de belirterek; “Bu şampiyonaya katılabilmem için sponsorluğumu yapan değerli arkadaşım Nefes Kimya Enerji Firması Yönetim Kurulu Başkanı,  İş İnsanı Gümüşhaneli Nejat Demirci’ye de teşekkür ediyorum”  dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500