Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

MİLASLI JUDOCULARDAN YENİ BİR BAŞARI

MİLASLI JUDOCULARDAN YENİ BİR BAŞARI
Bu içerik 593 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

7-11 Ekim Amatör Spor Haftası nedeniyle Datça’da yapılan judo turnuvasına katılan Milas Gençlik ve Spor Müdürlüğü Judo takımı, miniklerde il birincisi oldu. Aynı turnuvada yıldızlar kategorinde de il üçüncülüğü başarısını elde etti.

Turnuvaya antrenörleri Celal Yıldız nezaretinde katılan Milaslı judoculardan minikler kategorisinde Dila Yıldız birincilik kürsüne çıkma başarısını gösterdi.

21 sporcu ile Datça Judo Turnuvası’na katılan Milas Gençlik ve Spor Müdürlüğü Judo Takımı elde ettiği bu başarıyla turnuvada, hem il birinciliğini hem de il üçüncü derecelerini alarak, ilçemizi başarıyla temsil etti.

Datça’da geçtiğimiz günler içersinde düzenlenen Amatör Spor Haftası Judo Turnuvası’nda 100’ün üzerinde sporcu müsabakalara katıldı. Milas, Fethiye ve Datçalı sporcuların yarıştığı Judo turnuvasının başlangıcında ve bitiminde bir konuşma yapan, daha önce ilçemiz Milas’ta da Gençlik ve Spor Müdürlüğü Spor Uzmanı olarak görev yapan, Datça Gençlik ve Spor Müdürü Reşit Sinan sporculara başarılar dileyerek, müsabakalar sonrasında kupa ve madalyalarını verdi.

Fethiye’den gelen Judo takımının antrenörlüğünü yine geçtiğimiz yıllar içerisinde ilçemiz Milas’ta judo antrenörü olarak görev yapan Yeliz Çatak üstlendi.

Minik Judocularımızı Kutluyoruz

Antrenman ve müsabaka yapacak bir çalışma alanı ile spor salonu bulunmayan Milas Gençlik ve Spor Müdürlüğü Judo Takımımızı elde ettikleri güzel başarılar nedeniyle kutluyoruz.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500