Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

İYİ PARTİLİ KADINLAR GAZETECİLERLE BULUŞTU

İYİ PARTİLİ KADINLAR GAZETECİLERLE BULUŞTU
Bu içerik 745 kez okundu.
Advert

İYİ Parti Milas Kadın Kolları, kahvaltılı toplantıyla ilçede görev yapan gazetecilerle bir araya geldi.

Türkiye’de ilk kurulan kadın kolları olarak dikkat çeken İYİ Parti Milas Kadın Kolları, parti yöneticileri ilçedeki gazetecilerle kahvaltılı toplantıda buluştu. Baltalı Kapı Restoran ve Kafe’de düzenlenen toplantıya İYİ Parti Milas Kadın Kolları Başkanı Nazan Yakabaşı, Kadın Kolları Basın Sorumlusu Mehtap Ersoy, İYİ Partili kadınlar, Milas Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Çayırlı, İYİ Partili Belediye Meclis üyeleri katıldı.

“SİYASET KADINSIZ OLMUYOR”

Kadının siyasetteki önemine dikkat çeken bir konuşma yapan Milas Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Çayırlı, İYİ Parti ve kadın kollarının kuruluşu hakkında bilgi verdi.

Çayırlı, “Kadın kollarının bulunmaması başta, özellikle bölgemizde sorun olmadı. Ama, Doğu ve Güneydoğu’da kadınlarımız daha aktif olmalıydı. Siyaset kadınsız olmuyor. Kadın kollarımız ilçemize, ilimize, ülkemize hayırlı olsun. Çalışmak sizden, destek bizden.” dedi.

Çayırlı’nın ardından konuşan İYİ Parti Kadın Kolları Başkanı Nazan Yakabaşı, kahvaltıya iştirak eden gazetecilere ve tüm katılımcılara teşekkür etti.

Baltalı Kapı Restoran ve Kafe’nin işletmecisi Okan Çoban’a parti rozeti takıldığı toplantı, hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500