Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

GENÇLER MİLASSPOR İÇİN OYNAYACAKLAR

GENÇLER MİLASSPOR İÇİN OYNAYACAKLAR
Bu içerik 692 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

2019-2020 Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nin başlamasına sayılı günler kala, lige girip girmeyeceği net olarak belli olmayan Yeni Milasspor Kulübü’nün 20 Eylül 2019 günü yapılan olağanüstü genel kurulunda geçici olarak kurulan yönetim ekibi Öcal Yüksel başkanlığında geçtiğimiz günlerde toplanarak futbolcu transferlerine başladılar.

Feda Zamanı…

Bu sezon özellikle Yeni Milasspor Kulübü’nün alt yapısında futbola başlayan gençleriyle lige katılacak olan Yeni Milasspor'a feda senesi anlamında ilk destekler genç futbolculardan geldi.

Sosyal medya yoluyla Yeni Milasspor için oynayacaklarını belirten mor beyazın evlatları; “bu sene bizim senemiz olacak” dediler.

İşte bu sezon mor beyaz formayı giyecek Yeni Milasspor futbolcuları; Bedirhan Tuna, Oğulcan Aksu, Fahri Karaman, Anıl Tukluk, Yiğithan Yüksel, Engincan Lök, Sertan Balcı, Çağrı Karayılgın, Muhammet Kılıç, Yusuf Asa, Mahmut Ermaşa, Arda Çam.

Yönetim Görev Bölümü Yaptı

Yeni Milasspor Kulübü 2019-2020 sezonu yönetim ekibi geçtiğimiz günler içersinde kendi aralarında toplanarak görev bölümü yaptılar.

Yönetim; Başkan Öcal Yüksel, As Başkan Umut Yiğitkaya, Genel Kaptan Çağlar Bozkurt, Alt Yapı ve Futbol Şube Sorumlusu Bekir Tuzer, Genel Sekreter Yavuz Tosun, Sayman Galip Alper isimlerinden oluştu.

Transferler Sürecek

Yeni Milasspor Kulüp Başkanı Öcal Yüksel yaptığı açıklamada; “Genç bir kadro ve mor beyaza gönül vermiş gençlerimizle lige katılıyoruz” dedi.

Öcal Yüksel; “Takım kadromuzda eski futbolcularımızda yer alacak dengeyi ve bütçemizi sarsmayacak futbolcularımızla lige giriyoruz. Taraftarlarımızdan geçmişte olduğu gibi yine tribün desteği bekliyoruz” diyerek, bu sene Yeni Milasspor için her şey güzel olsun dileğinde bulundu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500