Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

MİLAS 6 ÖDÜL ALDI

MİLAS 6 ÖDÜL ALDI
Bu içerik 522 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla Milli Eğitim Müdürlüğünce 2018-2019 eğitim öğretim yılında yürütülen "Eğitimde İyi Örnekler Projesi"nde Milas 6 ödül aldı.

Eğitim ve öğretim faaliyetleri kapsamında iyi örnek olarak kabul edilen çalışmaların ortaya çıkarılması, yaygınlaştırılması ve diğer okullar tarafından model alınması amacıyla oluşturulan projelerin ödül töreni Atatürk Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi.

Eğitimde İyi Örnekler Projesi kapsamında; Mesleki Eğitim Uygulama Örneği dalında Milas Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ‘Doğal Afet Seti’ projesiyle, Anasınıfı Örneği dalında Milas - Havva Ersoy Anaokulu ‘Sebzeli Günler’ projesiyle, Türk Diline Katkı Sağlayan Okul Örneği dalında Özel Milas Bilim Temel Lisesi ‘Gözlük’ (kültür, sanat ve edebiyat dergisi) projesiyle, Öğretmen Uygulama Örneği dalında Milas Şehit Murat İnci Anadolu İmam Hatip Lisesi ‘Öğretmenim sahnede’ projesiyle Milas 6 ödül almayı başardı.

Milas Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Tunahan Bayram kazanan projeler hakkında açıklama yaparak; “Milas Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü iyi örnekler İl 1.si oldu. Hayat Boyu Öğrenme Milas’ta Her Yerde Projesi Eğitimde İyi Örnekler Projesi Muğla İl 1. si oldu...

Destekleri için başta Kaymakamımız Sayın Eren Arslan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın İsa Bal ve projenin yürütücüleri, ödülün gerçek sahipleri meslektaşlarım Hasan Karabağ, Hasan Onur, Ramazan Evren Yalvaç ve Tarım İlçe Müdürlüğü Mühendisi Ümit Özgüç, Veteriner Yusuf Yavuz’a teşekkürü borç bilirim. Hazırladığı video ile yarışmaya katılmamızı sağlayan Volkan Yıldız’a de emekleri için teşekkür ediyoruz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500