Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

MHP’DEN, ŞEHİTLER VE TÜRKEŞ RUHUNA AŞURE HAYRI

MHP’DEN, ŞEHİTLER VE TÜRKEŞ RUHUNA AŞURE HAYRI
Bu içerik 857 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas MHP İlçe Örgütü tarafından, tüm şehitlerimiz ve Alparslan Türkeş ruhuna aşure ikram edildi.

MHP Milas İlçe Örgütü, Milliyetçi Hareket Partisi’nin kurucusu ve eski Genel Başkanı Alparslan Türkeş ve tüm şehitler ruhuna, kapalı pazar yerinde aşure yapıp dağıttı.

MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz,  Milas İlçe Başkanı Emin Nazmi Ünlüsoy, AKP İlçe Başkanı Fahri Acar, MHP'li Belediye Meclis Üyesi ve Milas Yörük Türkmen Kültür Derneği Başkanı Mevlüt Kiriş, Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Hayrettin Gönül, Gaziler ve partililerin katıldığı aşure dağıtımı Abdullah İnpınar’ın Kuran-ı Kerim okuması ve dualarla başladı.

Duaların ardından hazırlanan aşure Pazar esnafı ve alışverişe gelen vatandaşlara dağıtıldı.

MHP Milas İlçe Başkanı Emin Nazmi Ünlüsoy düzenledikleri aşure hayrı ile ilgili açıklama yaparak; “MHP Milas ilçe teşkilatımız olarak Merhum Başbuğ Alparslan Türkeş ve şehitlerimiz adına Aşure ikramında bulunuldu. Öncelikle emeği geçen yönetimimize ve hayırseverlere teşekkür ederiz. Ayrıca Katılım sağlayıp bizleri şereflendiren İl Başkanımız Mehmet Korkmaz’a ve yönetimine, AK Parti Milas İlçe Başkanımız Fahri Acar ve yönetimine, Milas’ımızın kıymetli Gazilerine, Kuranı Kerim okuyan Abdullah Inpınar hocamıza ve Milas’ımızın güzide basın mensuplarına, Aşuremizi hazırlayan Ülkücü kardeşimiz Muhammet Özçelik’e teşekkür ederiz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500