Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

DÜNYA ŞAMPİYONLARI, ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ

DÜNYA ŞAMPİYONLARI, ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ
Bu içerik 692 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Dünya Şampiyonu ve Kırkpınar Altınkemerli Baş Pehlivan Mehmet Güçlü ve Dünya ve Avrupa Şampiyonu Süleyman Atlı, Şehit Murat İnci Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri ile bir araya geldi.

Dünya Şampiyonu ve Kırkpınar Altınkemerli Baş Pehlivan Mehmet Güçlü ve Dünya ve Avrupa Şampiyonu Süleyman Atlı, Şehit Murat İnci Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından düzenlenen söyleşide öğrencilerle bir araya gelerek, spor programı öğrencilerine önerilerde bulundular.

Mehmet Güçlü ve Süleyman Atlı, Şehit Murat İnci Anadolu İmam Hatip Lisesi spor programı öğrencilerine şampiyonluk deneyimlerini ve bu yolda ilerlerken yaşadıkları zorlukların yanında, şampiyonluk yolunda hissettikleri güzel duyguları paylaştılar. Dünya Şampiyonları Mehmet Güçlü ve Süleyman Atlı, öğrencilerin sporda başarılı olmak için nasıl çalışmaları gerektiği ve nelere dikkat etmeleri gerektiği konusunda da bilgilendirmede bulundular.

Şehit Murat İnci Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Ercan Çatak; “okulumuzu ziyaret ederek, öğrencilerimize sundukları paylaşımlarından ve katkılarından dolayı Mehmet Güçlü ve Süleyman Atlı’ya çok teşekkür ederiz.” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500