Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

BALKAN ŞAMPİYONASINDA ALKIŞLANDILAR

BALKAN ŞAMPİYONASINDA ALKIŞLANDILAR
Bu içerik 832 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Geçtiğimiz ay sonu İzmir’de yapılan Balkan Şampiyonası Plaj Turnuvası’nda Türkiye adına yarışan takımlardan birinde yer alan ilçemiz voleybol sporcusu Sinem Yıldırım ve Manisa’dan sporcumuz Melisa Çalık, şampiyonada ilk 12 takım arasında turnuvayı tamamladılar.

İlçemiz Beden Eğitimi Öğretmeni Kemal Evren Keskin’in sporcuları olan Sinem Yıldırım ve Melisa Çalık ikilisi, şampiyonda oynadıkları maçlarda başarılı performanslarıyla, maçları izleyenlerden alkış aldılar.

Balkan Şampiyonası sonrasında müsabakalarla ilgili olarak açıklama yapan Antrenör Kemal Evren Keskin; “Öncelikle olağanüstü güzel bir turnuvada yer almak bizleri çok mutlu etti. Zor şartlarda yaptığımız antrenmanlar sonrasında sporcularımızın gösterdikleri başarı ayrıca beni mutlu etti. Plaj voleyboluna gönül veren ve ilçemiz Milas’ı yapılan turnuvalarda başarılı bir şekilde temsil eden sporcularımı, verdikleri mücadele nedeniyle kutluyor ve teşekkür ediyorum. Bizim slagonumuz “İnancını kaybetme ve asla pes etme” dir. Bu nedenle her geçen gün daha iyiyi, daha güzeli ve daha doğruyu yapmak için çalışıyoruz.” diyerek, Milaslı sporseverlerden destek beklediğini ifade etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500