Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

3 GÜNDÜR BALKONDA MAHSUR KALAN KÖPEK KURTARILDI

3 GÜNDÜR BALKONDA MAHSUR KALAN KÖPEK KURTARILDI
Bu içerik 1448 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas’ta bir evin balkonunda 3 gündür aç susuz kalan bir köpek, itfaiye ekiplerinin operasyonuyla kurtarılarak barınakta bakıma alındı. Köpeğin sahibinin yakınlarının sağlık sorunu sebebiyle şehir dışında olduğu öğrenildi.

Muğla Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Milas Grup Amlirliği ekipleri, Milas’a bağlı Aydınlıkevler Mahallesi Gülistan Sokak’taki bir apartmanın 2. katındaki balkonda mahsur kalan bir köpeğin kurtarılması için operasyon gerçekleştirdi. Apartman sakinlerinin ihbarıyla polis ile koordineli çalışan itfaiye ekipleri, ilk önce köpeğin sahibine ulaştı. İtfaiye ekipleri daha sonra yakının şehir dışında yoğun bakımda tedavi görmesi sebebiyle 3 gündür evde bulunmadığını söyleyen kişinin beyanı ve izniyle evin balkonuna merdivenle girdi. Oldukça bitkin düşen köpeği kurtaran itfaiye ekipleri, köpeği bakımı yapılması için Milas Hayvan Barınağı’na teslim etti.

Mahalleli, apartman sakinleri ve köpeğin sahibi, 3 gündüz aç susuz balkonda mahsur kalan köpeği kurtaran itfaiye ekiplerine teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.  

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500