Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

SELİMİYELİ DEVECİLERDEN, BAŞKAN TOKAT’A TEŞEKKÜR

SELİMİYELİ DEVECİLERDEN, BAŞKAN TOKAT’A TEŞEKKÜR
Bu içerik 663 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Selimiye Deveciler Derneği heyeti, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a teşekkür ederek, plaket takdim etti.

Selimiye Deveciler Derneği Başkanı Ferhat Savran, Selimiye’de gerçekleştirilen deve güreşi şenliklerine verdiği desteklerden dolayı, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret ederek, teşekkür etti. Güreş tertip komitesi adına Başkan Tokat’ı ziyaret eden heyette Selimiye Deveciler Derneği Başkan Yardımcısı Gürsel Çöllüoğlu’da yer aldı.

Selimiye Deveciler Derneği Başkanı Ferhat Savran; “Bu yıl deve güreşimizi 28 Ocak 2020 tarihinde gerçekleştireceğiz. Geçtiğimiz yıllardaki güreş şenliklerimizin gerçekleşmesinde Milas Belediye Başkanımız Muhammet Tokat ve ekibinin büyük katkıları oldu. Bu anlamda kendisini ziyaret ederek teşekkür etmek istedik ” dedi.

Deve güreşlerinin bölgenin geleneksel etkinliği olduğunu ve ellerinden geldiği kadar katkı sağlamaya çalıştıklarını belirten Milas Belediye Başkanı Muhamet Tokat ise; “Bu geleneksel etkinliği ve kültürün yaşatılmasında emek veren herkesi kutluyorum” diye konuştu.

Selimiye Deveciler Derneği Başkanı Savran, Başkan Tokat’a bir de teşekkür plaketi takdim ederek, 28 Ocak 2020 tarihinde halka açık ücretsiz olarak düzenlenecek deve güreşlerine herkesi davet etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500