Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

EMNİYET KEMERİ SİMÜLASYON ARACI MİLAS’A GELİYOR

EMNİYET KEMERİ SİMÜLASYON ARACI MİLAS’A GELİYOR
Bu içerik 969 kez okundu.
Advert

Muğla İl Emniyet Müdürlüğü, sürücü ve yolcuları herhangi bir kaza anında hayatta tutan emniyet kemeri kullanımı konusunda bilinç oluşturulması amacıyla Emniyet Kemeri Simülasyon Aracı ile yarın Milas Atapark’ta bilgilendirme yapacak. Simülasyonu kullanacak olan vatandaşlar, kaza anını simülasyonda yaşayarak deneyim sahibi olabilecek.  

Muğla İl Emniyet Müdürlüğü, emniyet kemeri kullanımının önemine dikkat çekmek ve bu konuda toplumda bilinç oluşturulması amacıyla il genelinde Emniyet Kemeri Simülasyon Aracı ile bilgilendirme yapacak. Bodrum ilçesindeki faaliyeti tamamlayan araç, yarın yani 18 Eylül ve 19 Eylül tarihlerinde Milas Atapark’ta olacak.

Emniyet kemeri kullanmayan araç sürücülerinin ve yolcularının karıştığı trafik kazalarında meydana gelebilecek olan riskler konusunda uyarılarda bulunacak olan Emniyet Kemeri Simülasyon Aracı eğitmenleri, burada vatandaşlara simülasyonla kaza anında emniyet kemeri kullanımının önemini aktaracak.

İzmir Trafik Şube Müdürlüğü’nden gönderilen Emniyet Kemeri Simülasyon Aracı, Milas’taki eğitim faaliyetinin ardından 20 Eylül tarihinde Muğla, 23 Eylül’de Marmaris, 24 Eylül’de Ortaca ve 25 Eylül’de Fethiye’de eğitim verecek.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500