Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

GENEL KURULA 5 ÜYE KATILDI

GENEL KURULA 5 ÜYE KATILDI
Bu içerik 876 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

1984-85 yıllarında başlayan profesyonel üçüncü lig macerasını 2000’li yıllarda sonlandıran ve Süper Amatör Küme Ligi’ne düştüğü bu yıldan sonra profesyonellik özlemi ile yanıp tutuşan ilçemizin en köklü ve güzide spor kulübünün olağanüstü genel kurul toplantısına sadece 5 üye katıldı.

Milas Belediyesi Aşkıdil Akarca Toplantı Salonu’nda 13 Eylül 2019 Cuma günü saat 10.00’da yapılması gereken olağanüstü genel kurul toplantısına Yeni Milasspor Kulüp Başkanı Ahmet Karabıyık, Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği Başkanı Nihat Abbak ve 3 üye katıldı.

Yeni Milasspor Kulübü Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı’nın ilkinde 500 üyenin yarısından 1 fazlasının katılması gerekiyordu. Üye çoğunluğunun sağlanamaması nedeniyle Yeni Milasspor Kulübü Olağanüstü Genel Kurulu ikinci toplantısı 20 Eylül 2019 Cuma günü saat 10.00’da yine bu salonda yapılacak.

İkinci olarak yapılacak toplantıda Yeni Milasspor Kulübü üyelerinin çoğunluğuna bakılmaksızın toplantıya gelen üyelerle olağanüstü genel kurul gerçekleştirilecek.

Geçtiğimiz haftalar içersinde Yeni Milasspor Kulüp Başkanlığı ile yönetimine talip olduğunu vurgulayan, basın yoluyla da bu isteğini duyuran Milaslı iş adamı Öcal Yüksel, 12 Eylül 2019 Perşembe günü Milasspor basınına Yeni Milasspor Kulüp Başkanlığı isteğinden vazgeçtiğini duyurarak; “artık yokum” demişti.

Bugüne kadar Öcal Yüksel’den başka hiçbir isim Yeni Milasspor Kulüp yönetimine talip olmadı. Öcal Yüksel’in de kulüp başkanlığı isteğinden vazgeçmesi sonrasında Yeni Milasspor Kulübü’nün 20 Eylül 2019 Cuma günü yapılacak olan olağanüstü genel kurulunda kulüp yönetimine aday çıkıp çıkmayacağı da henüz netleşmemiş oldu.

20 Eylül 2019 Cuma günü Yeni Milasspor Kulübü Olağanüstü Genel Kurulu ikinci toplantısında neler yaşanacak sorusu futbolseverlerin gündeminde ilk sırada yer alıyor.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
hüseyin     2019-09-14 öcal nie vazgecti hasann önce adayım sonra dedilim dedigi için yine ortalık karıstırdıgı için düzgün haber yapın lütfen