Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

YÜKSEL: "ARTIK YOKUM!"

YÜKSEL:
Bu içerik 1665 kez okundu.
Advert

Yeni Milasspor Kulübü başkanlığına aday olduğunu geçtiğimiz haftalar içersinde basın yoluyla açıklayan Öcal Yüksel,  yapılan kulislerden bıktığını ve Yeni Milasspor Kulüp Başkanlığı  için aday olmayacağını açıklayarak “Artık yokum!” dedi.

2019-2020 Spor sezonunda Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nde yer alacak olan Yeni Milasspor'da Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı öncesinde bir son dakika gelişmesi yaşandı.

Bugün Baltalıkapı Cafe'de basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Yeni Milassppor Kulüp Başkanı adayı Öcal Yüksel, “Adaylıktan çekilmesiyle ilgili olarak yapılan kulislerden ve arkamızdan konuşulanlardan bıktım” dedi.

Basın mensuplarının sorularına da cevap veren Öcal Yüksel,  başkan adaylığı sonrasında yaşananları değerlendirerek şunları kaydetti: “Bizim Yeni Milasspor'a olan sevdamızı kimse sorgulayamaz” diyerek başkanlıktan çekilme kararı ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Öcal Yüksel,"2019-2020 Spor sezonunda Yeni Milasspor Kulüp yönetimine talip olduktan sonra her gün hakkımda çeşitli konuşmalar yapıldı. Yeni Milasspor Kulübünün  geçen sene ki yönetiminden daha kötü bir yönetimle Yeni Milasspor'u yöneteceğimiz belirtildi. Hakkımda asılsız birçok dedikodular çıkartıldı. Tüm bunlar yetmezmiş gibi adaylığımız sonrasında hiç bir şekilde taraftarların desteğini de alamadık. Benim illa Yeni Milasspor Kulübü yönetiminde olayım başkanlık yapayım diye bir derdim yok. İstedik ki bu sene geçen seneden farklı bir sene olsun,Yeni Milasspor'un imajı düzelsin hak ettiği yerde olsun. Ancak başkanlık için bizlerden daha çok istekli olanlar varmış. Anlayamadığım neden biz ortaya çıkmadan sizler aday olduğunuzu açıklamadınız, neden bugüne kadar taşın altına elinizi sokmadınız. Ne değişti de simdi adaylık konusunda facebook’ta paylaşımlar yapıyorsunuz. Ahmet Karabıyık'ın olağanüstü genel kurul kararı alması için kendisine 135 bin liralık bir senet verdim ve başkanlığı bırakmasını sağladım yine gazetede kurul kararı çıkması için ilan verilmesi gerekiyormuş. Bu ilan için 250 liralık bir ücreti ödedim ve en önemlisi Yeni Milasspor Kulübü’nün lige katılma ücretini de kendi cebimden verdim. Şimdi başkanlık adaylığımdan çekiliyorum ama Milasspor için her zaman taşın altına elimizi koyduk gerekirse de yüreğimizi de koymaktan çekinmeyiz. Üzgünüm hak etmediğimiz durumlara maruz kaldık.

Bugünden sonra Yeni Milasspor için uğraşım bitmiştir. Kulübün yönetimine kim gelecekse onlara basarılar diliyorum. Sizlerin aracılığınız ile Yeni Milasspor ile ilgili duygu ve düşüncelerimi Milas Spor kamuoyu ile paylaşmak istedim. Basın mensuplarımız olarak sizlere teşekkür ediyorum. Yeni Milasspor Kulübü’ne de yeni sezonda bir kez daha başarılar dilerim.”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
aslan     2019-09-18 hasan ö ve cengiz ç ikisi de bu kulübü bitirdi, al birini vur ötekine...
melih     2019-09-13 yine Hasan Ö. Yine Hasan Ö bu kulübe verdiğin zarar yeter artık yazıklar olsun...