Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

İLK ANTRENMANLARINI YAPTILAR

İLK ANTRENMANLARINI YAPTILAR
Bu içerik 697 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

2019-2020 spor sezonunda Muğla Birinci Amatör Küme Ligi’nde şampiyonluk mücadelesi yapacak olan ilçemiz takımı Milas Gençlikspo,r sezonun ilk antrenmanını, 9 Eylül Pazartesi günü Tuzabat Mahallesi’ndeki halı sahalarında, antrenörleri Âlim Deligöz nezaretinde yaptı.

Güçlü bir Milas Gençlik parolası ile sezona başlayan Milas Gençlikspor Kulübü Başkanı Ersin Köksal, yönetim ekibinden As Başkan Şafak Kaya ve takımın Genel Kaptanı Ercan İnce’nin de hazır bulundukları sezonun ilk antrenmanında yeni ve eski futbolcular, teknik heyet ve antrenör Alim Deligöz ile tanışarak topla buluştular.

A Takımı Başına Alim Deligöz Getirildi…

Muğla Birinci Amatör Küme Ligi’nde şampiyonluk kovalayacak olan Milas Gençlikspor, A takım antrenörlüğü için Alim Deligöz ile el sıkıştı.

2017-2018 sezonu sonunda Beçin Gençlikspor’u birinci Amatör Küme Ligi’nden Süper Amatör Küme Ligi’ne çıkaran Alim Deligöz, yeni sezonda tüm bilgi ve birikimlerini Milas Gençlikspor için kullanacak.

2017-2018 spor sezonun sonunda Muğla ASKF tarafından yılın başarılı antrenörü olarak teşekkür ve başarı plaketi alan Alim Deligöz, 2018-2019 sezonu başında yine Milas Beçin Gençlikspor Kulübü ile çalışmış ancak daha sonra kulüp içersinde yaşanan bazı nedenlerden dolayı Beçin Gençlikspor antrenörlüğü görevinden ayrılmıştı.

Hedef İyi futbol ve başarılı bir sezon…

2019-2020 spor sezonunda Muğla Birinci Amatör Küme Ligi’nde yer alan Milas Gençlikspor futbol takımını çalıştıracak olan Alim Deligöz yaptığı açıklamada; “İlk antrenmanda eski futbolcularımın yanı sıra aramıza yeni katılan futbolcularımızla da tanıştık. Hedefimiz iyi futbol, Milas’ın tanıtımını en iyi şekilde yapmak ve Milas Gençlikspor Kulübü’nü yer aldığımız ligde en iyi şekilde temsil etmektir” dedi.

“Yeni sezonda Milaslı futbolseverleri müsabakalarımızı izlemeye davet ediyorum” diyen Alim Deligöz, güzel ve başarılı bir sezon temennisinde bulundu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500