Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

TURGAY AVA MUĞLA’YA ATANDI

TURGAY AVA MUĞLA’YA ATANDI
Bu içerik 1605 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas İlçe Emniyet Müdürü Turgay Ava, Muğla İl Emniyet Müdür Yardımcısı olarak atandı. Milas İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne ise 2. Sınıf Emniyet Müdürü Erman Akkaya getirildi.

Muğla İl Emniyet Müdür Yardımcısı olarak atanan Turgay Ava, personeli ile vedalaşarak bir mesaj yayınladı. Ava; “2 yıl 8 ay boyunca yapmış olduğum görevde ‘iş disiplini, yeteneği, çalışkanlığı, kısacası liyakat’ dışında kimsenin inancına mezhebine siyasi görüşüne memleketine bakmadım. Becerebildiğim kadar adil olmaya çalıştım. Hatasız, kusursuz olmak Allah’a mahsustur. Hatalarım kusurlarım olmuştur. Ben hepinize hakkımı helal ediyorum, belki bir gün yine bir yerlerde karşılaşırız. Bizler bu devletin memurlarıyız, istediğimiz yerde değil verilen yerde, verilen görevi yaparız. Hepinize kazasız, belasız hayırlı görevler, ailelerinizle birlikte sağlıklı, huzurlu uzun ömürler dilerim. Hakkınızı helal edin” dedi.

Milas İlçe Emniyet Müdürü Turgay Ava’dan boşalan Milas İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne 2. Sınıf Emniyet Müdürü Erman Akkaya getirildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500