Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

20 ÇİFT NİKAH KIYDIRMAK İÇİN SIRAYA GİRDİ

20 ÇİFT NİKAH KIYDIRMAK İÇİN SIRAYA GİRDİ
Bu içerik 2952 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas’ta evlenmeye karar veren 20 çift, nikah kıydırmak için özel olduğunu düşündükleri “09.09.2019” tarihinde yaşamlarını birleştiren imzaları attılar. 

Milas’ta yaşayan 20 çift, evlilik tarihlerinin özel bir gün olması için 09.09.2019 tarihinde Milas Belediyesi Evlendirme Memurluğu’nda nikah sırasına girdi. Günler öncesinden müracaatta bulunan çiftler, dün Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda nikah kıydılar. Çiftlerin işlemlerinin yetişmesi için dün tüm gün evrak işlemlerini tamamlayan Milas Belediyesi Evlendirme Memurluğu personeli Mustafa Uyar ve Nikah Memuru Süleyman Esenkaya, ilk nikahı 09.09.2019 tarihinde saatler 00.30 gösterdiğinde, ilçeye bağlı Ören Mahallesi’nde kıydı. Gün boyu süren nikah törenleriyle evlenen çiftler, attıkları imzalarla büyük bir mutluluk yaşadı. Evlenen çiftlere ayrıca Milas Belediyesi’nin sürdürdüğü “Bir Yastıkta Bir Ömür” projesi kapsamında evlilik öncesi danışmanlık verildi.

BU TARİHİN ŞANS GETİRECEĞİNE İNANILIYOR
Akılda kalıcı olması nedeniyle ve şans getireceğine inandıklarını için bu tarihi seçtiklerini ifade eden çiftler, Nikah Memuru Süleyman Esenkaya’nın sorusuna “Evet” diyerek tek tek mutluluğa yelken açtılar. Ard arda kıyılan nikahlar sebebiyle, Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda gün boyu yoğunluk yaşandı.

Özel olduğunu düşündükleri günde yaşamlarını birleştiren imzaları atmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşayan çiftler, “Mutluluğumuza ortak olan tüm dostlarımıza ve işlemlerimizi yetiştirerek nikahımızın kıyılmasını sağlayan Milas Belediyesi Evlendirme Memurluğu personeline teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.
05.05.2015, 06.06.2016, 07.07.2017, 08.08.2018 ve son olarak 09.09.2019’da ciddi bir nikah talebiyle karşılaştıklarını söyleyen Esenkaya, “Bu gibi tarihlerde vatandaşlarımız aylar öncesinden bize başvuruyor. Biz de taleplerini karşılamak için yoğun bir çaba gösteriyoruz. Bu şekilde istedikleri tarihte nikâhlarını kıyıyoruz. Çiftlerimizin mutluluğu bize de mutluluk veriyor. Evlenen tüm çiftlere bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.” diyerek tüm çiftleri tebrik etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500