Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

MİLAS BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRENCİLERE KIRTASİYE YARDIMI

MİLAS BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRENCİLERE KIRTASİYE YARDIMI
Bu içerik 561 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

2019-2020 eğitim öğretim yılının başlaması nedeniyle, Milas Belediyesi tarafından ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine kırtasiye yardımı yapıldı.

Milas Belediyesi daha önceki yıllarda olduğu gibi bu yılda okula başlayan öğrencilere kırtasiye yardımında bulundu. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından belirlenen dar gelirli ailelerin öğrencilerine yapılan yardım, velilere rahat nefes aldırdı. Kalemlik,  resim defteri, çizgili defter, kareli defter, kurşun kalem, kırmızı kalem, cetvel, kalemtıraş ve silginin yanı sıra okul çantaları öğrencilere eğitim yılının başında teslim ediliyor.

“Çocuklarımız için eğitimin her alanında yardımlara devam etmekte kararlıyız” diyen Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “Belediye olarak eğitime her türlü desteği vermeye gayret gösteriyoruz. Okullarımızın ihtiyaçlarını gidermenin yanında öğrencilerimiz için sosyal ve kültürel hizmetleri gerçekleştiriyoruz. Çocuklarımızı önemsiyoruz, çünkü bu ülkenin kalkınması, ilerlemesi ve çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşması ancak eğitimli bireylerin çoğalmasıyla mümkün olacaktır” ifadelerini kullandı.

Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Hayırlı Olsun…

Başkan Tokat son olarak; “Yeni eğitim-öğretim yılı tüm çocuklarımıza, gençlerimize, eğitimcilerimize ve velilerimize hayırlı uğurlu olsun. Bu eğitim, öğretim yılında da hedeflerinizi yakalamak için başarılı çalışmalarınızın artarak devam edeceği umuduyla, 2019-2020 eğitim öğretim yılının başarı dolu bir yıl olmasını diliyorum” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Asiye Guven     2019-09-11 Bizim arkadaşın 2 kızı zorda. Gitmişler veremeyiz demişler. İnsan ayırıyorlar. Yalan bu yardımlar. 2 veya 3 kapıya yardım, gerisi boş. Adamlarına yardım. 8 kız kavga ederek çıktı