Advert
Advert

YENİ MİLASSPOR İÇİN 13 EYLÜL’DE BULUŞALIM

YENİ MİLASSPOR İÇİN 13 EYLÜL’DE BULUŞALIM
Bu içerik 913 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneğinden yapılan bir açıklama ile 13 Eylül 2019 Cuma günü saat 10’da Aşkıdil Akarca Toplantı Salonu’nda yapılacak olan Yeni Milasspor Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı’na yeni Milasspor üyeleri davet edildi.

2018-2019 spor sezonunda katıldıkları Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nde sezonu üçüncü sırada tamamlayan ilçemiz takımı, şampiyonluk ve BAL Ligi hayallerini yine ertelemişti.

Sezona Ahmet Karabıyık başkanlığında başlayan Yeni Milasspor’da yaşanan bu başarısızlık sonrasında Kulüp Başkanı Ahmet Karabıyık oldukça geç bir süre sonra kulübü olağanüstü genel kurula götürmesiyle 2019-2020 sezonu için yeni bir kulüp başkanı ve yönetimi seçiminin yapılması kesinleşmiş oldu.

Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nin Ekim ayının son haftasında başlayacak olması nedeniyle lig için çalışmaların bugüne kadar yapılmaması, Yeni Milasspor taraftarlarınca endişe ile karşılandı.

Yeni Başkanımızı İlk Toplantıda Belirleyelim…

Yeni Milasspor Kulüp Başkanı Ahmet Karabıyık tarafından alınan olağanüstü genel kurul kararı ile yeni yönetimin belirleneceği ilk toplantı tarihi de 13 Eylül 2019 Cuma olarak açıklandı.

13 Eylül 2019 Cuma günü yapılacak olan ilk olağanüstü genel kurulun gerçekleşmesi adına Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği Başkanı Nihat Abbak yaptığı açıklama ile, ilk toplantı tarihi olan 13 Eylül’de başkan ve yönetim ekibinin belirlenmesi için Yeni Milasspor üyelerine çağrıda bulunarak; “İkinci toplantıya gerek kalmadan çoğunluğu sağlayarak seçime gidelim” dedi.

Başkanlık İçin Tek Aday Öcal Yüksel…

2019-2020 spor sezonunda Muğla süper Amatör Küme Ligi’nde yer alacak olan Yeni Milasspor’da yeni başkanın kim olacağı sorusu 13 Eylül’de çoğunluk sağlanmazsa 20 Eylül’de cevaplanacak.

Bugüne kadar sadece Milaslı iş adamlarından Öcal Yüksel’in adaylığını açıkladığı başkanlık yarışında başka aday olup olmayacağı henüz netleşmedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500