Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

ÖDÜL TÖRENİ 14 EYLÜL’DE

ÖDÜL TÖRENİ 14 EYLÜL’DE
Bu içerik 481 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Uluslararası Turhan Selçuk Karikatür Yarışması ödül töreni, 14 Eylül 2019 Cumartesi günü yapılacak.

Milas doğumlu, dünyaca ünlü karikatür sanatçısı Turhan Selçuk adına Milas Belediyesi tarafından bu yıl 9.’su düzenlenen Uluslararası Turhan Selçuk Karikatür Yarışması ödülleri 14 Eylül 2019 Cumartesi günü saat 16’da Çöllüoğlu Hanı içerisinde düzenlenecek törenle sahiplerine verilecek.

Bu yıl 9.’su düzenlenen Uluslararası Turhan Selçuk Karikatür Yarışması’na 48 farklı ülkeden, 435 karikatürist,  1687 karikatür ile katılmış, birincilik ödülüne İran’dan Saman Torabi, ikincilik ödülüne yine İran’dan Javad Takjoo, üçüncülük ödülüne ise Türkiye’den Muhittin Köroğlu layık görülmüştü.

Tarihi Çöllüoğlu Hanı içerisinde düzenlenecek ödül töreni, 14 Eylül 2019 Cumartesi günü saat 16’’da başlayacak. Törende katılımcılara kokteyl ikram edilirken, Muğla Büyükşehir Belediyesi Quartet topluluğu da müzik dinletisi gerçekleştirecek. Ödül törenine Turhan Selçuk’un eşi Ruhan Selçuk, Jüri üyeleri, 1. 2 ve 3’üncülük ödüllerinin yanı sıra başarı ve özel ödüllere layık görülen karikatüristler de katılacak.

“Karikatür sanatıyla bizi dünyaya tanıtan, insanlığa bir ışık ve nefes veren sevgili Turhan Selçuk’a vefa borcumuzu ödemenin mutluluğu ve kıvancı içerisindeyiz” diyen Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, tüm Milas halkını ödül törenine davet etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500