Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

ÇAMLICA YÖRÜK ŞÖLENİ COŞKUYLA YAPILDI…

ÇAMLICA YÖRÜK ŞÖLENİ COŞKUYLA YAPILDI…
Bu içerik 807 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Yörük Obaları Kültür Derneği’nin düzenlediği 3. Geleneksel Çamlıca Sonbahar Yörük Şöleni büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi.

Milas Belediyesi’nin katkıları ile Çamlıca Muhtarlığı’nın ev sahipliği yaptığı Milas Yörük Obaları Kültür Derneği tarafından, 8 Eylül 2019 Pazar günü 09.00-24.00 saatleri arasında 3. Geleneksel Çamlıca Sonbahar Yörük Şöleni yapıldı. Şenliğe; CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Çayırlı, belediye meclis üyeleri, dernek üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

3. Geleneksel Çamlıca Sonbahar Yörük Şöleni’nde kısa bir konuşma yapan Milas Yörük Obaları Kültür Derneği Başkanı Erkan Turgut, tüm katılımcılara “hoş geldiniz” dedikten sonra, Çamlıca Muhtarı Süleyman Öz’e, Çamlıca halkına, etkinliğin düzenlenmesine katkıda bulunan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ve şölenin düzenlenmesine emeği geçen herkese teşekkür ederek; “Bundan önceki 2 şenlikte olduğu gibi bu şenliğimiz de dolu dolu geçti. Hepinize etkinliğimize katıldığınız için teşekkür ediyor, iyi eğlenceler diliyorum” dedi.

Sunuculuğunu Ramazan Kıvrak’ın yaptığı ve çeşitli etkinliklerle renkli görüntülere sahne olan şenlikte THM sanatçılarından İsmail Uzunoğlu ve Mehmet Topçuoğlu ile Sanatçı Zeki Yılmaz sahne alarak katılımcıların kulaklarının pasını sildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500