Advert
Advert

YAZAR AİLESİ’NİN MUTLU GÜNÜ

YAZAR AİLESİ’NİN MUTLU GÜNÜ
Bu içerik 2347 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

CHP Milas Belediye Meclis Üyesi Murat Yazar’ın kardeşi, Yazar Kollektif Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Yazar ve Selda Yazar’ın oğulları Murat Tuna Yazar erkekliğe giden yolda ilk adımını attı.

Fahri ve Selda Yazar çiftinin oğulları Murat Tuna Yazar’ın sünnet töreni Karya Kır Düğün Salonu’nda 6 Eylül 2019 Cuma günü yapıldı. Sünnet düğününde Murat Tuna Yazar arkadaşlarıyla birlikte çalan müzik eşliğinde bol bol eğlenirken, Fahri ve Selda Yazar çifti oğullarının ilk mürüvvetini görmenin mutluluğunu yaşadı.

Murat Tuna Yazar için düzenlenen sünnet düğününe CHP Muğla Milletvekilleri Suat Özcan, Süleyman Girgin, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Çayırlı, Hüseyin Çöllüoğlu, belediye meclis üyeleri, sivil toplum örgütü temsilcileri, Yazar Ailesi’nin akrabaları, yakınları ve sevenleri katıldı.

Radyo Gözlem, Ajans Gözlem, Gazete Güney Ege ve habermilas.com haber portalı olarak Yazar Ailesi'ni tebrik ediyor, Murat Tuna Yazar’a uzun ve sağlıklı bir ömür diliyoruz.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500