Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

HEDEF KIZILELMA GECESİNE DAVET

HEDEF KIZILELMA GECESİNE DAVET
Bu içerik 904 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından, Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Projeleri yararına konser düzenlenecek.

Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından 29 Eylül 2019 Pazar günü saat 19.30’da Milas Amfi Tiyatro’da Hedef Kızılelma gecesi düzenlenecek. Düzenlenecek olan gece hakkında açıklama yapan Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Hayrettin Gönül; “Değerli Milaslılar, kıymetli ülküdaşlarım bilindiği üzere geçen yıl 21 Ekim 2018 tarihin de düzenleyecek olduğumuz Hedef Kızılelma gecemiz merhum annem Emine Gönül’ün vefatı üzerine ertelenmiş, ertelenen konser programımız için 29 Eylül 2019 Pazar gününe tarih koymak nasip olmuştur.

Ertelenen programımız için bilet alan değerli vatandaşlarımızın almış oldukları biletler Ali Kınık ve Mehteran gösterisinin yer alacağı konserimizde de geçerli olacak olup, bilet almayan vatandaşlarımız aldıkları biletler ile bizlere destek olabileceklerdir. Daha önce bilet alan vatandaşlarımızdan ricamız, yeni bilet alan vatandaşlarımız gibi biletlerini konser alanında yanlarında bulundurmalarıdır. Gelirinin, eğitim ve projelerimiz yararına kullanılacak olan konser programımıza bütün vatandaşlarımızı bekliyor, destek olmaya davet ediyorum.

Bilet temin etmek isteyen vatandaşlarımız ilgili telefon numaraları, sosyal medya hesaplarımızdan, Milas Ülkü Ocakları Hizmet Binamızdan ve Atapark/Atatürk bulvarında yer alan Artı-Film müzik satış noktasından temin edebileceklerdir. Mehteran ile ruhumuz ve milli şuurla dolu, değerli sanatçımız Ali Kınık ile de en güzel eserleri ve kahramanlık türküleri ile coşkuyla geçecek olan gecemizde buluşmak ümidi ile en derin saygı ve sevgilerimi sunuyorum." dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500