Advert
Advert

MİLAS GENÇLİKSPOR YÖNETİMİ, YENİ SEZONUN İÇİN TOPLANDI

MİLAS GENÇLİKSPOR YÖNETİMİ, YENİ SEZONUN İÇİN TOPLANDI
Bu içerik 978 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

2019-2020 futbol sezonunda Muğla 1. Amatör Küme Ligi’nde şampiyonluk mücadelesi yapacak olan Milas Gençlikspor Kulübü Yönetim ekibi, Başkan Ersin Köksal nezaretinde geçtiğimiz hafta içersinde toplanarak, Muğla Amatör Küme liglerinde ki yol haritası çıkartıldı.

Başkan Köksal, yönetim ekibiyle yapılan toplantı sonrasında alınan kararları paylaşarak; “Yönetim kurulumuz, yeni sezon öncesinde gündemindeki konuları görüşmek üzere toplandı. A takım futbolcu transferleri, alt yapı çalışmaları ve yeni yapılanması düşünülen spor tesisleri hakkında bilgiler paylaşıldı. Bu sezon alt yapı takımlarımızda 3 antrenör, amatör takımımızı çalıştırmak üzere de ayrı bir antrenör, yine tüm kategoriler için 1 kaleci antrenörü ile çalışılmasına, 2019-2020 futbol sezonunda U11-12-13-14-15-16-17-19 ve A Takımı olmak üzere 9 kategori de liglere katılma kararı alındı” diyerek, Milas Gençlikspor Kulübü’nün sezon içersinde geçen sene olduğu gibi yine güzel ve olumlu işlere imzalarını atacağını vurguladı.

Geçen seneki kadro muhafaza ediliyor…

2019-2020 sezonunda Muğla Birinci Amatör Küme Ligi’nde mücadele edecek olan Milas Gençlikspor Kulübü geçen seneki futbolcu kadrosunu tekrar oluşturuyor.

Futbolcu transferlerine geçtiğimiz haftalar içerisinde başlayan yönetim ekibi, önce takım kaptanları Vedat Aras ile Samet Dilli ile anlaşarak ilk transferlerini gerçekleştirmişti. Süper Amatör Küme’nin gol krallarından,

Yeni Milasspor’un alt yapısında yetişen başarılı futbolcu İhtilal Durmuş’u da kadrosuna katan Milas Gençlikspor Kulübü, kaleye yine Yeni Milasspor’un alt yapısında futbola başlayan Yiğithan Yılmaz’ı alarak, kaleci sorununu çözdü.

2018-2019 sezonunda son maçta şampiyonluğu kaybeden Milas Gençlikspor Kulübü bu sene şampiyon olmak için başarılı futbolcularını yeniden kadrosuna almaya başladı.

Geçen hafta içersinde Celal Kartal, Okan Pınarlı, Mehmet Özdağlı (Şifo Mehmet) ve Burak Bayar ile el sıkışan yönetim ekibi, Mumcular Belediyespor ve Göltürkbükü Belediyespor formalarını giyen Zekeriya Baş ile anlaşarak kadrosunu şekillendirmeye devam etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500