Advert
Advert

ÖZCAN, MİLAS VETERİNER FAKÜLTESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

ÖZCAN, MİLAS VETERİNER FAKÜLTESİ’Nİ ZİYARET ETTİ
Bu içerik 825 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla Milletvekili Suat Özcan, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Milas Veteriner Fakültesi’ni ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.

CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan, 05 Eylül 2019 Perşembe günü Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Milas Veteriner Fakültesi derslik, laboratuar ve diğer bölümleri gezerek, Dekan Prof. Dr. Artay Yağcı’dan bilgiler aldı.

Gerçekleştirdiği ziyaret hakkında açıklama yapan Muğla Milletvekili Suat Özcan; “İlçemizin ilk yüksek öğrenim kurumlarından Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Milas Veteriner Fakültesi’ni ziyaret ettim. Dekan Prof. Dr. Artay Yağcı, fakültenin derslik, labaratuvar ve diğer bölümleri gezdirerek, gerekli bilgilendirmelerde bulundu. İlçemiz hayvancılığına önemli katkılar sağlayacağına inandığım fakültemizin daha çok gelişeceğine olan inancım daha çok artmıştır. Fakültemizin daha fazla gelişimi konusunda üzerime düşecek her türlü göreve hazır olduğumu belirtmek istiyorum. Misafirperliklerinden dolayı Dekanımız Prof. Dr. Artay Yağcı ve ekip arkadaşlarına teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500