Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

ŞEHİR STADYUMUNDA ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

ŞEHİR STADYUMUNDA ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR
Bu içerik 1024 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Şehit Metin Özcan Stadyumu’nu, lig müsabakalarına yetiştirme çalışmaları devam ediyor.

Geçtiğimiz sezonun ikinci yarısında yenilenen Milas Şehit Metin Özcan Stadyumu, yeni sezon öncesi son kez bakımdan geçiriliyor.

Özellikle stadın koşu parkurunun kullanılmaya açılmadan, belirli bir bölümünün zarar görmesi sonrasında, sorumlu firma tarafından parkurun zemini yeniden ayarlanıyor.

Milas Şehit Metin Özcan Stadyumu görevlileri, koşu parkuru ile ilgili çalışmaların 10 gün içersinde tamamlanacağını belirterek, stadyumun eksiksiz olarak yeni sezona açılacağını vurguladılar.

Taraftarlardan Sitem…

2019-2020 spor sezonun başlamasına sayılı günler kala Milaslı futbolseverler, Muğla Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nden bir istekleri olduğunu duyurdular.

Taraftarlar, kapalı tribün önünde yer alan bayrak direklerinin saha içerisinde oynanan maçları izleme konusunda sıkıntılar yarattığını ve sahanın net olarak belirli bölümünün görünmediğini belirterek, maçlar başlamadan bayrak direklerinin yedek futbolcuların kulübesinin yan tarafına doğru çekilmesini istediler.

Geçen sene bu isteklerini iletmeye çalıştıklarını vurgulayan taraftarlar; “Umut ediyoruz ki bu haklı ve önemli isteğimiz Muğla Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından dikkate alınır ve biran önce çözüme kavuşur” dediler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500