Advert
Advert

MUHTARLAR VE STK’LARDAN KAVŞAK DÜZENLEMESİ TEŞEKKÜRÜ

MUHTARLAR VE STK’LARDAN KAVŞAK DÜZENLEMESİ TEŞEKKÜRÜ
Bu içerik 912 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

AK Parti Muğla Milletvekili M. Yavuz Demir’e Milas ziyaretinde muhtarlar ve STK temsilcileri yapımına başlanan Baharlı Kavşağı başta olmak üzere diğer hizmetler için teşekkür etti. Demir, “Milas’ı hizmetlerle buluşturmaya devam edeceğiz.” dedi.

AK Parti Muğla Milletvekili M. Yavuz Demir, Milas ilçesinde bazı meslek oda temsilcileri ve muhtarlarla bir araya geldi.

Demir, beraberinde partisinin Milas İlçe Teşkilatı mensuplarıyla birlikte Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nde diğer meslek odalarının başkanlarıyla bir araya geldi. Burada, çeşitli sektörlerde hizmet veren esnafların sorunlarını başkanlardan dinleyen Demir, kendilerine aktarılan taleplerin başkent nezdinde takipçisi olduklarını ve hepsine çözüm ürettiklerini ifade etti.

Ziyarette bulunan Esnaf ve Sanatkarlar Odası-Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Celal Devrim, Gıda Maddeleri Yapanlar ve Satanlar Odası Başkanı Mustafa Sezgin, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Nurol Paskal, milletvekili Demir’in esnafın sorunlarıyla ilgili taleplerin üst düzeyde temsilcisi olduğunu, özellikle Milas-Bodrum karayolu üzerindeki Baharlı Kavşağı’nda köprülü kavşak çalışmalarının başlamasıyla memnuniyet seviyesinin yükseldiğini ortak görüş olarak dile getirdi. Milletvekili Demir, her platformda Milas’ın hakkını gözeteceklerini kaydederek oda başkanlarına teşekkür etti.

Demir, daha sonra beraberindekilerle Milas Muhtarlar Derneğine ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaretinde Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın muhtarlara verdiği önemden söz eden Demir, bölgede yapılan hizmetlere ilişkin orada bulunan muhtarlara bilgi aktarımı yaptı. Demir, Güllük Belediye Başkanı olduğu dönemde de muhtarlarla her zaman yoğun bir ilişki kurduğundan söz etti. Ziyarette, muhtarlardan kırsal mahallelere ilişkin gelen talepleri milletvekili Demir, ilgili bürokratlarla telefonla görüşerek çözüme kavuşturdu.

Milas Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Çoban, yapımına başlanan Baharlı Kavşağı için teşekkür etti. Çoban, “Milas-Bodrum karayolu üzerindeki kontrolsüz kavşak, bugüne kadar çok sayıda insanımızın canına mal oldu. Muhtarlarımız ve vatandaşlarımız adına bu kavşağın yapımına başlaması Milas kamuoyunda büyük bir sevinç yarattı. Bunun için siz sayın milletvekilimize, ekibinize ve emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

Demir, daha sonra vatandaş ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500