Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

MİLAS’TA FİZYOTERAPİ VE DANIŞMANLIK MERKEZİ AÇILDI

MİLAS’TA FİZYOTERAPİ VE DANIŞMANLIK MERKEZİ AÇILDI
Bu içerik 1869 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İlçemiz Milas’ta sağlık sektöründe yeni bir mekân daha hizmete açıldı. Okan Zorlu tarafından hizmete sunulan Fizyo Sağlık ve Terapi Danışmanlık Merkezi İsmetpaşa Mahallesi Zekeriya Gümüşkesen Caddesi Kuloğlu Apartmanı altında hizmete girdi.

2 Eylül Pazartesi günü gerçekleştirilen açılışa Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas Belediyesi Başkan Yardımcıları Mehmet Çayırlı, Hüseyin Çöllüoğlu, Milas Belediye Meclis Üyeleri Cemil Zeybek, Halil Mutlu, Harun Reşit Çavuşoğlu, Mehmet Ateş, Milas Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Celal Devrim, Milas İsmetpaşa Mahalle Muhtarı Mevlit Korkmaz, Milas Arena Spor Salonu sahipleri Sercan ve Çisem Günay, sağlık merkezinin sahibi Okan Zorlu’nun ailesi ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Fizyoterapi ve Danışmanlık Merkezi’nin açılış öncesinde mekânı Milaslılara kazandıran genç iş adamı Okan Zorlu yaptığı konuşmasında; “sağlık sektörüne hizmet edecek olan bu mekânda vatandaşlarımızın dertlerine çare olmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız” diyerek, açılışa katılan konuklarına teşekkür ettiğini söyledi.

Milas Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Celal Devrim ve Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ta yaptıkları konuşmalarda, Milas’ın böylesi güzel sağlık merkezine ihtiyacı olduğunu söyleyerek, tedavi görecek tüm hastalara şifa dileklerinde bulundular.

Yapılan konuşmaların ardından protokol üyeleri sağlık merkezinin açılış kurdelesini keserek, sağlık merkezini gezdiler ve burada yapılacak çalışmalarla ilgili bilgiler aldılar.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Sevil     2019-09-04 Okan zorlu hayırlı uğurlu olması hastalara şifa vermesini dilerim iş hayatında başarılar diliyorum