Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

MUHARREM AYI YEMEKLERİ DEVAM EDİYOR

MUHARREM AYI YEMEKLERİ DEVAM EDİYOR
Bu içerik 613 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi tarafından Muharrem Ayı dolayısıyla düzenlenen oruç yemeği Koru Mahallesi’nde devam etti.

Koru Mahallesi eski okul bahçesinde düzenlenen yemeğe CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Başkan Yardımcısı Hüseyin Çöllüoğlu, meclis üyeleri, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Nurol Paskal, Koru Muhtarı Birol Dalan ve çok sayıda mahalle sakini katıldı.

Yemeğe katılanlarla yakından ilgilenen ve “hoş geldiniz” diyen Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat daha sonra yemek servisi yaptı. Alevi dedesi tarafından okunan dualar eşliğinde açılan oruç sonrası bir konuşma yapan Başkan Tokat; “Yemeğimize katılan herkese teşekkür ediyorum. Muharrem ayı içerisindeyiz. Dinimiz ve kültürümüz açısından çok önem arz eden ve insanı farklı duygulara götüren günleri yaşıyoruz. Kutsalınıza saygı duymak, sizlerle bir arada olmak bizleri çok mutlu kılıyor. Yası mateminizi, tuttuğunuz oruçları ve bu dönem içerisinde yapılan ibadetleri Allah kabul etsin” dedi.

Koru Mahalle Muhtarı Birol Dalan da yemeğin düzenlenmesinde emeği geçen Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ve personeline mahalle sakinleri adına teşekkür etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500