Advert
Advert

PROTOKOL, RESMİ BAYRAMLAŞMADA BULUŞTU…

PROTOKOL, RESMİ BAYRAMLAŞMADA BULUŞTU…
Bu içerik 776 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Kaymakamlığı tarafından her yıl olduğu gibi bu yıl da Kurban Bayramı dolayısıyla resmi bayramlaşma töreni yapıldı.

Törene; Milas Kaymakamı Eren Arslan, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Çöllüoğlu ve Mehmet Çayırlı, İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Hayrettin Fidan, Milas Emniyet Müdür Vekili Kor Barbaros Kızılışık, Milas Müftü Vekili Salih Rıfat Şen, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Milas Şube Başkanı Mehmet Sarban, STK temsilcileri ve siyasi parti temsilcileri katıldı.

 Milas Kaymakamı Eren Arslan bayramlaşmada, katılımcıların bayramını kutlayarak; “Kurban Bayramı nedeniyle halkımız, mahalle muhtarlarımız, siyasi partilerimizin yöneticileri ve sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin katılımıyla bayramlaşma programımızı gerçekleştirdik. Rabbim yaptığımız tüm ibadetleri kabul etsin inşallah” diye konuştu.

Kaymakam Arslan tarafından yapılan kısa konuşmanın ardından törene katılan ilçe protokolü, ilk önce 1 Nolu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu personelini daha sonra sırasıyla Milas Emniyet Müdürlüğü, M. Önol Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti. Bayramlaşma programı, Milas Jandarma Komutanlığı, Milas İtfaiye Grup Amirliği ve 75. Yıl Milas Devlet Hastanesi personeli, hasta ve yakınlarını ziyaretiyle sona erdi.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500