Advert
Advert

KURBAN BAYRAMI MESAJLARI…

KURBAN BAYRAMI MESAJLARI…
Bu içerik 1285 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Kurban Bayramı dolayısıyla AK Parti Muğla Milletvekilleri Yelda Erol Gökcan ve M. Yavuz Demir, CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan, Muğla Valisi Esengül Civelek ve Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün birer kutlama mesajı yayınladılar.

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan’ın Kurban Bayramı Mesajı:

“Bizleri bir Kurban Bayramına daha kavuşturan Allah’a hamd ediyorum. Bayramın Muğla’mıza, ülkemize, İslam Alemine ve insanlığa hayırlar getirmesini niyaz ediyorum.

Rabbimizin müjdesi olan Kurban Bayramı’nın rahmet ve bereketinin sıkıntılarımızdan kurtuluşumuza vesile olmasını diliyorum.

Türk Milleti, iyi günde de, kötü günde de birlik olabilme, kenetlenebilme, tek yürek, tek yumruk gibi hareket edebilme kabiliyeti sayesinde binlerce yıldır ayakta kalmayı başarmıştır.

Nitekim, son yıllarda karşılaştığımız her saldırıyı, her darbe girişimini, her tuzağı bu sayede bertaraf ettik. Hamdolsun, bugün de milletimiz aynı erdemli tavrı gösteriyor.

Özgürlüğümüzün sembolleri olan ezanımıza ve bayrağımıza yönelik her saldırıya aynı azim, kararlılık ve dirayetle karşılık verdik.

Allah’ın izniyle, ülkemiz bunların hepsinin de üstesinden gelecek güce, imkana, dirayete sahiptir. Yeter ki biz BİR olalım, İRİ olalım, DİRİ olalım, KARDEŞ olalım, hep birlikte TÜRKİYE olalım.

Bu vesileyle, Hac farizasını yerine getirmek için mübarek topraklarda bulunan kardeşlerimizin ibadetlerinin kabul ve makbul olmasını Rabbimden niyaz ediyorum.

Araçlarıyla yollara çıkan tüm vatandaşlarımızdan dikkatli olmalarını, hız sınırlarına riayet etmelerini, emniyet kemerlerini takmalarını, uykusuz direksiyon başına geçmemelerini; velhasıl trafik kurallarına harfiyen uymalarını rica ediyorum. Bayram sevincimizi matem havasına büründürmemek için, lütfen hepimiz üzerimize düşenleri yapalım.

Kurban Bayramının gönüllerimize ferahlık, hanelerimize mutluluk, Muğla’mız ve ülkemize güzel günler getirmesi dileğiyle, sevgilerimi, saygılarımı sunuyorum.”

AK Parti Muğla Milletvekili M. Yavuz Demir’in Kurban Bayramı Mesajı:

“Çok değerli hemşehrilerim;

Bir bayrama daha ulaşmış bulunuyoruz. Muğla Valiliğimiz ve diğer ilgili kurumlarımızca vatandaşlarımızın ve misafirlerimizin bayramlarını rahatça geçirebilmeleri için tüm tedbirler alınmıştır.

Karayollarını kullanacak vatandaşlarımızın trafik kurallarına azami ölçüde riayet etmelerini rica ediyorum.

Kurban Bayramının tüm Muğlamıza, ülkemize ve İslam alemine hayırlara vesile olması temennisiyle; büyüklerimizin ellerinden, küçüklerimizin gözlerinden öperken sevgi ve selamlarımı sunarım.”

CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan’ın Kurban Bayramı Mesajı:

“Sizlerin ve ailenizin Kurban Bayramı’nı kutlar, hoşgörünün, dostlukların yaşamınızdan hiç eksik olmadığı bir bayram dilerim.”

Muğla Valisi Esengül Civelek’in Kurban Bayramı Mesajı:

“Birlik, beraberlik, kardeşlik ve dostluk duygularının en üst düzeyde yaşandığı, karşılıklı saygı, sevgi ve hoşgörünün kuvvetlendiği, dargınlıkların unutulduğu bir Mübarek Kurban Bayramına daha erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Kültürümüzde ve inancımızda önemli bir yeri bulunan bayramlar, toplumsal huzur ve barışın sağlanmasında, milli ve manevi duygularımızın canlı tutulmasında, millet olma bilincinin ve birlikte yaşama iradesinin güç kazandığı anlamlı günlerdir.

Bu vesileyle; Kurban Bayramı’nın milletimize, ülkemize, İslam âlemine ve tüm insanlığa huzur getirmesini temenni ediyor, Muğlalı hemşerilerimizin ve bayramını ilimizde geçirmekte olan tüm misafirlerimizin Kurban Bayramını en iyi dileklerimle kutluyor, sağlık, huzur ve mutluluk içerisinde bir bayram geçirilmesini diliyorum.”

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün Kurban Bayramı için kutlama mesajı yayımladı.

Bayramların manevi duyguların en üst seviyede yaşandığı özel günler olduğunu söyleyen Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün toplumumuzu bir arada tutan, birbirine bağlayan, sevgiyle, hoşgörü ile paylaşmanın, bölüşmenin yaşanacağı mutlu bir Kurban Bayramı yaşanmasını dilediğini söyledi.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün; “Toplum olarak bizleri bir arada tutan, gelenek ve göreneklerimizin yaşatıldığı özel günlerimizden biri de bayramlarımız. Sevgi ve hoşgörü duyguları içerisinde buluşmalar yaşanacak, aile büyükleri ziyaret edilecek, kaybettiklerimiz saygı ile anılacak ve en önemlisi de karşılıksız paylaşma ve dayanışma en üst seviyede yaşanacak. Tüm vatandaşlarımıza sevdikleri ile geçireceği mutlu, umutlu bir bayram diliyor, Kurban Bayramları’nı en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

Türkiye’nin en gözde şehirlerinden biri olan Muğla’nın Kurban Bayramı’nda da yerli ve yabancı misafirlere ev sahipliği yapacağını söyleyen Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Büyükşehir ailesi olarak tüm birimleri ile Kurban Bayramı’nda da vatandaşların huzuru, mutluluğu ve keyifli vakit geçirmesi için görev başında olacaklarını belirtti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500