Advert
Advert

YOLCU KILIĞINDAKİ POLİS SÜRÜCÜLERİ DENETLİYOR

YOLCU KILIĞINDAKİ POLİS SÜRÜCÜLERİ DENETLİYOR
Bu içerik 3451 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Emniyet Müdürlüğüne bağlı trafik ekipleri, trafikte Kurban Bayramı tedbirleri kapsamında görevlendirilen sivil memurlar, yolcu kılığında otobüsle seyehat ederek sürücüleri denetledi. Kural ihlali yaptığı tespit edilen sürücülere, cezai işlem uygulandı.

Milas Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliği ekipleri, Kurban Bayramı’nda maddi ve manevi kayıplara sebep olabilecek kazaların yaşanmaması için trafik denetimlerini arttırdı. Rutin denetimlerin yanı sıra drone ve Kent Güvenlik Sistemi (KGS) gibi teknolojilerden sıkılıkla yaralanan trafik ekipleri, bu kez yolcu kılığında otobüse binerek sürücüleri dikkatle izledi.

İzmir-Milas arasında sefer yapan bir otobüse binerek, sürücünün araç kullanırken emniyet kemeri takmadığını, cep telefonuyla konuştuğunu ve hatalı solama yaptığını belirleyen sivil memur, Milas Otogarı’na giren otobüsün şoförüne cezai işlem uyguladı. Özellikle Kurban Bayramı’nda çok sayıda seferle yolcu taşıyan otobüsler üzerinde, yolcu kılığına giren sivil polis memurlarıyla yürütülen denetimlerin devam edeceği bildirildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500