Advert
Advert

MAZGAL SESİ VATANDAŞLARI ÇILDIRTIYOR!

MAZGAL SESİ VATANDAŞLARI ÇILDIRTIYOR!
Bu içerik 2496 kez okundu.
Advert
Haberin videosu için tıklayın! Haberin galerisi için tıklayın!

Milas’ta İnönü Caddesi’nde araçların seyir halindeyken mazgalların üzerinden geçmesiyle çıkan ses, caddedeki evlerde yaşayan vatandaşları rahatsız ediyor. Sorumluluğu Muğla Büyükşehir Belediyesi’ne ait olan caddedeki mazgallar, biran önce düzenleme bekliyor.

Milas’taki İnönü Caddesi’ni kullanan çok sayıda araç, Üçgen Park yönünde ilerlerken yolda bulunan mazgalların üzerinden geçiyor. Bu sırada mazgal kapaklarından çıkan ses, caddedeki evlerde yaşayan vatandaşların tahammül sınırlarını zorluyor. Gün içinde sürekli “tak tak” sesleriyle irkilen vatandaşlar, gece-gündüz araç trafiğinin yaşandığı bu caddede biran önce düzenleme bekliyor.

Durumu Muğla Büyükşehir Belediyesi’ne bildirdiklerini ancak hala bir çözüm sunulmadığın belirterek gazetemize ulaşan vatandaşlar, “7 gün 24 saat bu caddeden araç geçiyor. Mazgalların sabitlenmemesi, araçların geçiş esnasında kapaklarının yere vurmasıyla feci bir ses çıkıyor. Gerçekten artık buradaki evlerde oturmak istemiyoruz. Yakın zamanda okullar açılacak ve bu sinir bozucu sesle öğrenciler nasıl derslerine odaklanacaklar? Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin, bu sorunun çözümünü biran önce bulmasını talep ediyoruz. Mazgallar değiştirilsin, kapaklar yenilensin ve bu rahatsız eden ses ortadan kalksın artık!” diye konuştu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kemal     2019-08-08 Sahip olduğu imkanlara göre Milas belediyesi başarılı bu eksikleri de belediyeye ileterek giderilmesini sağlayacağız.
birisi     2019-08-08 yol hatalı degıl atık su kanalı yaya gecıdı altından yapılmalı yollardakı yagmur suları aralıklı oluklarla kanala aktarılmalıydı demır rogar cöker dıye pek cok ülkede böyledır
ömer     2019-08-08 Milas Halkı Belediyeden Çok şey bekliyor ama Belediyenin umurunda değil..