Advert
Advert

ÖZLENEN VE BEKLENEN FUTBOL TURNUVASI BAŞLIYOR

ÖZLENEN VE BEKLENEN FUTBOL TURNUVASI BAŞLIYOR
Bu içerik 1519 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Gençlikspor tarafından düzenlenecek olan halı saha futbol turnuvası Eylül ayı içinde başlıyor.

Halı saha futbol turnuvalarının bir numaralı spor kulübü olan ve düzenledikleri futbol turnuvalarıyla Milas’ta övgüler alan Milas Gençlikspor Kulübü, Eylül ayı içinde gerçekleşecek olan halı saha futbol turnuvası için çalışmalarına başladı.

19 Ağustos 2019 Pazartesi günü saat 18.30’da Aşkıdil Akarca Salonu’nda yapacakları olağanüstü genel kurul toplantısıyla, mevcut yönetim ekibine yeni isimler katacak olan Milas Gençlikspor Kulübü’nde tek hedef, 2019-2020 sezonunda çok daha etkin ve güçlü bir yönetim kadrosuyla katılacakları her spor dalında başarılı olmak olarak belirtildi.

Formanı Yaptır, Takımını Kur, Sahaya Çık…

Milas Gençlikspor Kulüp Başkanı Ersin Köksal konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada Milaslı futbolseverlere seslenerek, “Formanı Yaptır, Takımını Kur, Sahaya Çık” sloganıyla, özlenen futbol turnuvasına Eylül ayı içinde başlayacaklarını vurgulayarak; “şartlarını daha sonra açıklayacağımız futbol turnuvası herkese açıktır” dedi.

Bol ve sürpriz ödüllü halı saha futbol turnuvasına katılmak isteyen takımların yöneticilerinin Ağustos ayı sonuna kadar Milas Gençlikspor Kulübü’ne başvuru yapabileceklerini belirten Başkan Ersin Köksal; “yıllarca adından övgüyle söz ettirecek bir futbol turnuvasıyla 2019-2020 spor sezonuna lig maçlarından önce Milas Gençlikspor Kulübü olarak biz başlangıç yapacağız. Turnuvaya katılamak isteyenler 05336603588 nolu telefondan bizlere ulaşabilirler” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500