Advert
Advert

Bu içerik 2950 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İYİ Parti Milas İlçe Teşkilatı, ilçe binasında düzenlediği basın toplantısıyla yeni oluşturulan yönetimini basına tanıttı.

İYİ Parti Milas İlçe Binası’nda 5 Ağustos 2019 Pazartesi günü saat 14.00’da düzenlenen İYİ Parti Milas İlçe Yeni Yönetim Kurulu tanıtım toplantısında ilk konuşmayı yapan İlçe Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Aşkın Kılınç toplantının amacını anlatarak sözü İlçe Başkanı Ahmet Yanıkoğlu’na bıraktı.

İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Ahmet Yanıkoğlu yaptığı konuşmada yerel seçimlerden sonra boşalan yönetim kurulu üyeliklerine yapılan atamaları değerlendirdi. Daha sonra söz alan İYİ Parti’nin Milas’taki Kurucu Başkanı ve Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Çayırlı, 31 Mart yerel seçimlerini değerlendirerek başladığı konuşmasında; “İttifak yaptığımız CHP’li arkadaşlarımızla uyumlu bir çalışma yaptık. Parlamenter yönetim sisteminin geriye getirilmesi için yerelde ve genelde bu ittifakın devam ettirilmesi gerekmektedir.  İttifakın önemini en son seçimlerde ilçemizde ve İstanbul’da gördük. Her konuda fikir birliği ve uyum içerisinde çalıştığımız CHP’li dostlarımıza ve arkadaşlarımıza da teşekkür ediyorum. Kadın Kolları ve Gençlik Kollarımız yönetim oluşturma çalışmalarımız devam ediyor. Önümüzdeki süreçte Kadın kolları ve Gençlik Kollarını da basına ve kamuoyuna tanıtacağız” dedi.

Son olarak söz alan Yönetim Kurulu Üyesi Kasım Özkan da Yönetim Kurulu Üyelerini tanıttı.

Yapılan atamalardan sonra İYİ Parti Milas İlçe Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu.

İlçe Başkanı: Ahmet Yanıkoğlu,

İlçe Başkan vekili ve Başkan Yardımcıları: Can Helvacıoğlu, Aşkın Kılınç, Kasım Özkan

Başkan Yardımcıları: Ayşe Tavaslı, Serbülent Anıl, Levent Tavaslı, Hidayet Kabaçam, İsmail Doğruyol, Zafer Korucu, Asım Büyüktiryaki, Mustafa Güçlü

İlçe Sekreteri: Yadigâr Ölmez

 İlçe Sekreter Yardımcıları: Ural Çevik, Beyhan Kaçar

Sayman: Volkan Yalçınkaya

Yönetim Kurulu Üyeleri: Vural Bulut, Erdal Kozak, Sultan Acar, Akşit Özler, Gürsel Yüksel, Erol Telef, Hasan Sürek, Erol Aktay, Ali Karaağaç, Derinkurt Peker, Muzaffer Kocakaya, Mustafa Hüsmen, Aytekin Yılmaz, Mümtaz Asmalı, Yılmaz Avcı.

Toplantı, yeni yönetimin fotoğraf karesinde buluşmasıyla sona erdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500