Advert
Advert

ÖREN PLAJINDA SOYUNMA KABİNLERİ TALEBİ KARŞILAMIYOR

ÖREN PLAJINDA SOYUNMA KABİNLERİ TALEBİ KARŞILAMIYOR
Bu içerik 2359 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas’a bağlı Ören Mahallesi’nde sahilde güneşlenip denize giren turistler, özellikle hafta sonları soyunma kabini yetersizliği sebebiyle kabinlerin önünde uzun süre beklemek zorunda kalıyor. Sahile ek kabin konulmasını isteyen turistler, tuvaletlerin de düzenli olarak temizlenmesini istiyor.

Milas’a bağlı Ören Mahallesi, kültürel ve doğal güzellikleriyle her yıl binlerce turisti misafir ediyor. Gökova Ören Marina’nın hizmet vermeye başlamasıyla cazibe merkezi halini alan Ören’de, Milas Belediyesi işletmeciliğinde hizmet veren plajda, özellikle hafta sonu ciddi bir yoğunluk yaşanıyor. Ören sahilinin berrak sularında denize girmek için plaja gelen turistler, soyunma kabinlerini kullanmak istedikleri sırada kabinler önünde uzun süre beklemek zorunda kalıyor.

Kabin yetersizliği sebebiyle sık sık aynı durumla karşılaştıklarını ifade eden turistler, “Plajdaki soyunma kabinlerinde uzun kuyruklarla karşılaşıyoruz. Hele hafta sonları bu kabin sırası gelmek bilmiyor. Kabin başında dakikalarca beklemek zorunda kalıyoruz.” diyerek yaşadıklarını sorunu dile getirdi.

Ücretsiz olarak hizmet veren tuvaletlerin de yeterli sıklıkta temizlenmediğini söyleyen birçok turist, Ören’de turizmin gelişmesi ve turistlerin Ören’den memnun ayrılması adına, Milas Belediyesi’nin plaja ek kabin koyarak, tuvalet hijyenini sağlamasını istedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500