Advert
Advert

ÜLKÜCÜLERDEN “İNTİHAR RAPORU” HAZIRLIĞI…

ÜLKÜCÜLERDEN “İNTİHAR RAPORU” HAZIRLIĞI…
Bu içerik 2051 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Son günlerdeki intihar olaylarının ardından harekete geçen Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Hayrettin Gönül, kamuoyuna ve yetkili kurumlara sunulmak üzere intihar raporu hazırlığı yapacaklarını duyurdu.

Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanlığı, Milas’a bağlı Gümüşlük Mahallesi’nde bir gencin ve son olarak dün Kılavuz Mahallesi’nde bir kişinin intihar etmesi üzerine çalışma başlatacağını duyurdu. İntihar olaylarından duydukları üzüntüyü ve endişeyi dile getiren Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Hayrettin Gönül, sosyal medyada yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Milas Ülkü Ocakları olarak ilçemizdeki intihar olayları ile ilgili Ar-Ge Birimimizce sahada vatandaşlarımızla ve geçmişten günümüze hazırlanmış raporlar ışığında güncel bir çalışma yapılacaktır.
Hazırlayacak olduğumuz raporu basın ve sosyal medya yolu ile hemşerilerimizle ve Devletimizin yetkili kurumları ile paylaşacağız. Milas Ülkü Ocakları olarak sonuçlar çerçevesinde üzerimize düşeni sonuna kadar yapmaya hazırız ve çalışacağız.”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500