Advert
Advert

KAFTANCIOĞLU: “BİRLİKTE İNANDIK VE BİRLİKTE BAŞARDIK”

KAFTANCIOĞLU: “BİRLİKTE İNANDIK VE BİRLİKTE BAŞARDIK”
Bu içerik 1500 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

CHP Milas İlçe Başkanlığı tarafından dayanışma yemeği düzenlendi. Etkinliğe katılan CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu; “Birlikte inandık ve birlikte başardık.” dedi.

Havuzbaşı Kır Düğün Bahçesi’nde yoğun bir katılımla düzenlenen dayanışma yemeğine; İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, 26. Dönem Milletvekili Zeynep Altıok Akatlı, Muğla Milletvekilleri Suat Özcan, Süleyman Girgin, Burak Erbay,  CHP’li belediye başkanları, ilçe başkanları ve çok sayıda davetli katıldı.

Dayanışma yemeğinde ilk konuşmayı CHP Milas İlçe Başkanı İlgin Göktepe yaptı. Göktepe; “İstanbul’u AKP’den kurtaran örgütün lideri İstanbul İl Başkanı Sayın Dr. Canan Kaftancıoğlu aramızda, bizlere onur verdi şeref verdi. Katkı ve desteğini esirgemeyen, bugün bizleri yalnız bırakmayarak zafer kutlamalarımıza ortak olan tüm partililerime teşekkür ediyor, hepinize hoş geldiniz diyorum” dedi.

İlçe Başkanı İlgin Göktepe’nin ardından söz verilen Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ise; Kısa bir süre önce bütün Türkiye’de olduğu gibi Milas’ta da önemli bir yerel seçim yaşadık. Bu yerel seçimi süresi içinde gecesini gündüzüne katarak, Cumhuriyet Halk Partisi’nin bayrağını Milas’ta dalgalandırmaya devam ettirmek için varını, yoğunu ortaya koyan herkese ve bu gecenin gerçekleştirilmesinde emeği geçen herkese yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Tokat’ın ardından mikrofona 26’ncı Dönem İzmir Milletvekili Zeynep Altıok, CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, Muğla Milletvekili Av. Burak Erbay, CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu davet edilerek birer konuşma gerçekleştirdiler.

Gecede son konuşmayı, İstanbul İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu yaptı. İstanbul seçimlerinde verilen emek, yapılan mücadele ve çalışmanın aynısı hatta bana sorarsanız daha fazlası Anadolu’nun birçok ilinde, ilçesinde, köyünde yapıldı. ‘Sarayın yargıçları varsa halkın da avukatları var’ diyerek yanımızda olanların sayesinde 23 Haziran’da bir kez daha İstanbul, saraydan alınıp halka verildi. Birlikte inandık ve birlikte başardık” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından CHP Milas İlçe Başkanı İlgin Göktepe ve Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat tarafından Dr. Canan Kaftancıoğlu ve Zeynep Altıok’a birer Milas halısı hediye edildi.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500