Advert
Advert

MİLAS SPORCULARI BAŞARILI OLDULAR…

MİLAS SPORCULARI BAŞARILI OLDULAR…
Bu içerik 1507 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Geçtiğimiz hafta sonu Muğla Ortaca Sarıgerme’de yapılan plaj voleybolunda ilçemizi temsil eden sporcularımız, katıldıkları 3 farklı yaş grubunda 2’ncilikle Milas’a döndüler.

Antrenörleri Kemal Evren Keskin nezaretinde plaj voleybolu şampiyonasına katılan sporcularımızdan U14 grubunda Esma Öykü Tiryakioğlu, Aykem Engin Lofçalı ikilisi, U16 grubunda Selene Baysal, Karya Emre ve U18 grubunda Elif Sıla Özkan, Sinem Yıldırım ikilisi kategorilerinde ikincilik kürsüsüne çıkarak, Milas’ı gururlandırdılar.

Şampiyona final maçları sonrasında yapılan ödül töreninde sporcularımızın madalyalarını ve ikincilik kupalarını Muğla Voleybol İl Temsilcisi Ümit Zafer Dokucu verdi.

Muğla Ula Sarıgerme’de yapılan plaj voleybolunda ilçemiz Milas adına şampiyonaya katılan voleybol takımlarımızın antrenörü Kemal Evren Keskin yaptığı açıklamada, kazanılan başarıların sevindirici ve voleybol sporu için umut verici olduğunu vurguladı.

Kemal Evren Keskin, 15 Ağustos’ta Antalya’da yapılacak Sarıgerme Plaj Voleybol Şampiyonası için; “sporcularımız güzel bir tecrübe oldu” dedi. Antrenör Kemal Evren Keskin; “henüz yolun daha başındayız. Milas için yapılacak çok daha güzel işlerimiz var ancak sponsor desteğine ihtiyacımız var. Bizlere malzeme desteğinde bulunacak sporseverlerin desteklerini bekliyoruz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500