Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

YENİ MİLASSPOR'DA TOPLU İSTİFA…

YENİ MİLASSPOR'DA TOPLU İSTİFA…
Bu içerik 3153 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

2017-2018 spor sezonunda Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nde Ahmet Karabıyık yönetiminde lige katılan  ve sezon sonunda ligi üçüncü sırada tamamlayarak, şampiyonluk ve BAL Ligi hayallerine veda eden Yeni Milasspor Takımının mevcut yönetim ekibi bugün  toplu bir şekilde notere giderek yönetim kurulu üyeliklerinden istifa ettiler.

Taraftarların Israrlı Tutumu İstifaları Getirdi…

Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftar Derneği yöneticileri tarafından iş yerlerinden tek tek aranarak notere getirilen Yeni Milasspor Kulübü yöneticileri yaptıkları açıklama ile, Yeni Milasspor Kulübü’nün başarısının her şeyden önce geldiğini belirterek, yeni sezonda kulüp yönetimine gelecek yeni isimlere basarılar dilediler.

9 yönetici istifa etti…

2018-2019 spor sezonunda Ahmet Karabıyık başkanlığındaki Yeni Milasspor Kulübü yönetiminde görev alan,  takımın bir süre genel kaptanlığını da yapan Savaş Küç'ün yanı sıra Oktay Ülker, Cömert Doğan, Cemal Devrim, Muzaffer Yıldırım, Çağrı Purma, Saadettin Kuyucu, Servet Coşkun ve Önder Sevim notere gelerek resmi olarak Yeni Milasspor Kulübü yönetim kadrosundan ayrıldılar.

Bugün 9 yöneticinin ayrılmasıyla yönetimde kalan 6 isimden Avukat Faik Özdemir de yönetim kurulundan sezon içersinde istifa etmesiyle, mevcut yönetici sayısı 5'e düşmüş oldu.

10 yöneticisinin istifa etmesi sonrasında Yeni Milasspor Kulübü Başkanlığı’ndan ayrılması gündeme gelen Kulüp Başkanı Ahmet Karabıyık'ın bu aşamadan sonra kulüp yönetiminde ve başkanlıkta kalma ısrarını sürdürüp sürdürmeyeceği Milas spor kamuoyunca merakla bekleniyor.

 İstifa etmesi bekleniyor…

Yeni Milasspor Kulüp Yöneticilerinden 10 ismin istifa etmesiyle 5'e düşen yönetim sayısı sonrasında Başkan Karabıyık'in Yeni Milasspor Kulübü’nün geleceği için biran önce istifa ederek olağanüstü genel kurul kararını 15 gün içersinde alması bekleniyor.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500