Advert
Advert

KAYMAKAM ARSLAN, YOĞUNOLUK SAKİNLERİNİ DİNLEDİ…

KAYMAKAM ARSLAN, YOĞUNOLUK SAKİNLERİNİ DİNLEDİ…
Bu içerik 993 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Kaymakamı Eren Arslan başkanlığında; daire amirlerinin, kurum kuruluşların temsilcilerinin katılımıyla Yoğunoluk Mahallesi’nde toplantı düzenlendi… Kaymakam Arslan, Yoğunoluk mahalle halkının aktardığı sorunların çözümü için gerekli birimlere talimat verdi...

Her hafta bir mahalleye giderek vatandaşların sorunlarını dinleyen ve çözüm için girişimlerde bulunan Milas Kaymakamı Eren Arslan, beraberindeki daire amirleri ve STK temsilcileriyle birlikte Yoğunoluk Mahallesi’nde toplantı düzenledi.

Mahalle kahvehanesinde düzenlenen toplantıya; Kaymakam Arslan’ın yanı sıra İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Hayrettin Fidan, Milas Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Eşref Arslan, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdür Vekili Yaşar Gökdağ, İlçe Orman İşletme Kayadere Şefi Ali Kaan Yüksel, Sosyal Hizmetler Müdürü Mehmet Kızılca, Kadastro Kontrol Mühendisi  Yener Karaca,  Muski Şefi Çetin Korkut, ADM Milas Müdürü Atilla Uzunoğulları, Telekom Müdürü, Muski Ören Ekipler Sorumlusu Mehmet Orta, Yoğunoluk Mahalle Muhtarı İsa Gezer ve yöre halkı katıldı.

Mahalle Muhtarı İsa Gezer’in mahallenin genel durumu hakkında Kaymakam Arslan’ı bilgilendirmesiyle başlayan toplantı, Yoğunoluk mahalle halkının sorunlarının dinlenmesiyle devam etti.

Kaymakam Arslan; “Vatandaşlarımızın sorunlarına yerinde çözüm üretebilmek için gayret gösteriyoruz. İlgili kamu kurum ve müdürleri ile birlikte yaptığımız mahalle ziyaretleri sonrasında taleplerinizi tek ağızdan ilgili kurum müdür ve amirlerine ulaştırarak taleplerinizi çözüme ulaştırmak için çabalıyoruz. Bazı talepler kısa sürede bazıları ise yazışmalar gereği biraz zaman alabiliyor. Yapmış olduğunuz talep, istek ve temennilerinizin her birisini not ederek takipçisi olacağım” dedi.

 Kaymakam Arslan, mahalle halkının tüm taleplerini yerinde dinleterek, özellikle mezra olarak kullanılan yerleşim birimlerindeki elektrik probleminin çözümü için incelemelerde bulundu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500