Advert
Advert

YÖNETİCİLERE ÇAĞRI: İSTİFALARINIZI BEKLİYORUZ…

YÖNETİCİLERE ÇAĞRI: İSTİFALARINIZI BEKLİYORUZ…
Bu içerik 1524 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği üyelerinin, Yeni Milasspor Kulüp Başkanı Ahmet Karabıyık’a tepkisi, sosyal medya yoluyla büyüyerek devam ediyor.

2018-2019 futbol sezonunda katıldığı Süper Amatör Küme Ligi mücadelesinde lige hedef şampiyonluk ve BAL Ligi slagonu ile başlayan, ancak sezon içersinde yaşanan bir dizi aksaklıklar sonucu ligi üçüncü sırada tamamlayarak sezonu kapatan Yeni Milasspor Futbol Takımı, taraftarların şampiyonluk ve BAL umudunu yine hüsrana uğratmıştı.

2019-2020 futbol sezonunda kulübün başında Ahmet Karabıyık’ın olmasını istemeyen ve yeni sezonda Yeni Milasspor’un geleceğinin karanlık olduğunu vurgulayan Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği üyeleri, mevcut Yeni Milasspor Yönetim Kurulu üyelerinden biran önce istifa ederek, kulübü olağanüstü genel kurula götürmelerini istiyorlar.

Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği üyeleri, Kulüp Başkanı Ahmet Karabıyık’ın geçen sene kulüp yönetiminde son derece başarısız olduğunu söyleyerek; “Başkan Karabıyık’ın bu anlamsız inadını ve kulüp başkanlığından ayrılmaması kararını anlayamıyoruz” dediler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500