Advert
Advert

FATİH ARSLAN YERKÜPE’DE…

FATİH ARSLAN YERKÜPE’DE…
Bu içerik 1177 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

2018-2019 spor sezonunda Muğla Birinci Amatör Küme Ligi’nde, grubunda şampiyon olan ve bu başarısı ile 2019-2020 sezonunda Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nde mücadele etme hakkını kazanan Menteşe Yerküpespor Kulübü, yeni sezona takımın başına deneyimli Antrenör Fatih Arslan’ı getirdi.

Yıllarca başarılı bir futbol yaşamı olan, ilçemiz takımı Yeni Milasspor’da da forma giyen, futbolculuk yaşamı sonrasında Menteşegücü, Muğlaspor, Muğla Üniversitesi, Yatağanspor ve son olarak Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor’da teknik sorumluluk görevini üstlenen tecrübeli çalıştırıcı Fatih Arslan, yeni sezonda Menteşe Yerküpe takımın teknik patronluğunu yapacak.

 Şampiyon Menteşe Yerküpe…

2018-2019 Muğla Birinci Amatör Küme Ligi şampiyonu Menteşe Yerküpespor, yeni sezonda Süper Amatör Küme Ligi’nde başarılı olabilmek için ilk transferini teknik sorumluda yaparak, Fatih Arslan ile anlaştı.

Menteşe Yerküpespor Kulüp Yönetimi geçtiğimiz sezon ligi şampiyon bitiren ve yeni sezonda Süper Amatör Küme Ligi’nde mücadele edecek takımlarıyla ilgili olarak yaptıkları açıklamada, Süper Amatör Küme Ligi’nde başarılı olmak istediklerini vurguladılar.

“Teknik sorumlumuz Fatih Arslan’ın tercihleri doğrultusunda takımımızı başarıya taşıyacak futbolcularla anlaşmalarımız devam ediyor. Lige damgamızı vuracak bir takımla geliyoruz” açıklamasını yaptılar.

Kalıcı Olmak İstiyoruz…

2019-2020 spor sezonunda Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nde mücadele edecek olan Menteşe Yerküpespor Teknik Sorumlusu Fatih Arslan yaptığı açıklamada; “yeni sezonda Menteşe Yerküpe ile ligde mücadelemizi en iyi şekilde yapacağız. Bu anlamda takımı başarıya götürecek futbolcuları kadromuza katıyoruz” dedi.

Arslan, yeni sezonda antrenmanlarını Kötekli de yapacaklarını söyleyerek, bugüne kadar 12 futbolcuyla anlaştıklarını, son olarak Beçin Gençlikspor’dan Hamdi Acar ve Hasan Akkuş’u kadrolarına kattıklarını söyledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500